КНП «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради оголошує конкурс по відбору суб’єктів оціночної діяльності

14.04.20

КНП «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради оголошує конкурс по відбору суб’єктів оціночної діяльності по оцінці нерухомого майна.

Назва об’єкта  оцінки:

- приміщення на другому  поверсі поліклініки, загальною площею 3,9 м.кв., 12,6 м.кв.; за адресою вул. Хмельницьке шосе,92 м. Вінниця; - підвальне приміщення прибудови до поліклініки , загальною площею 396,4 м.кв., за адресою вул. Хмельницьке шосе,92 м. Вінниця;-Балансоутримувач:  КНП «Вінницький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради. Місцезнаходження об’єкта оцінки:  вул. Хмельницьке шосе,92 м. Вінниця.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта з метою укладання  договору оренди.

Телефон замовника конкурсу: (0432) -51-11-89.

Електрона адреса замовника конкурсу:  vinmedrc@i.ua                                      

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності здійснюється до Порядку проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності по незалежній (експертній) оцінці об’єктів нерухомого майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, затвердженого рішенням 13 сесії 6 скликання № 65  від 01.03.2012 року Вінницької районної ради таРІШЕННЯ № 335  від27 жовтня  2016 року   сесія 7 скликання  Про внесення змін  до рішення 13 сесії районної ради 6 скликання  № 65 від 01.03.2012 року «Про управління майном, об’єктами, які є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Вінницького району, в новій редакції».

Конкурс відбудеться  06.05.2020  року о 13 год. 00 хв. за адресою: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе,92 2-й поверх поліклініки  в актовій залі Вінницької центральної районної клінічної лікарні. Кінцевий термін подачі документів  05.05.2020 року до 13.00 год. До участі в конкурсі допускається зареєстровані в установленому законодавством порядку фізичні особи – суб’єкти підприємницької діяльності, а також юридичні особи, які отримали сертифікат суб’єкта оціночної діяльності. Досвід практичної роботи не менше 2 років.

 Учасникам конкурсу потрібно подати в запечатаному конверті конкурсну документацію із супровідним листом з описом підтверджених документів, що містяться в конверті.     До підтверджених документів належать:

- заява на участь у конкурсі із зазначенням ціни послуг на виконання послуг з оцінки майна;

- копія установчого документа конкурсанта, завірених заявником (при собі мати оригінали документів);

- копії кваліфікованих документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;

- копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, завірена мокрою печаткою або нотаріально;

- копія довідки про взяття на облік платника податку;

- довідка фінансової установи щодо наявності розрахункового рахунку;

- копія довідки органу статистики про включення до ЄДРПОУ;

- інформація про конкурсанта (документ, який містить відомості про конкурсанта щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та будуть залучені ним);

- пропозиції щодо ціни виконання робіт з оцінки, калькуляції витрат, пов’язані з виконанням таких робіт, а також термін виконання робіт за який буде проведено оцінку майна.

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація