КНП «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» оголошує конкурс по відбору суб’єктів оціночної діяльності

02.11.18

 

КНП «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради оголошує конкурс по відбору суб’єктів оціночної діяльності по оцінці нерухомого майна.

 

Назва об’єкта  оцінки:
- вбудоване приміщення, загальною площею 20,0 м.кв. в будівлі Сосонської АЗПСМ за адресою: вул. Миру, 17, с.Сосонка Вінницького району Вінницької області.

Балансоутримувач: КНП «Вінницький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради.

Місце знаходження об’єкта оцінки за адресою: вул. Миру,17, с.Сосонка Вінницького району Вінницької області.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта з метою укладання  договору оренди.

Телефон замовника конкурсу: (0432) -51-11-89.

Електрона адреса замовника конкурсу:  vinmedrc@i.ua                                            

Балансова залишкова вартість приміщення станом на 01.01.2018 року становить  – 2181 грн.

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності здійснюється відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності по незалежній (експертній) оцінці об’єктів нерухомого майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, затвердженого рішенням 13 сесії 6 скликання № 65  від 01.03.2012 року Вінницької районної ради та рішення 16 сесії районної ради 7 скликання № 335 від 27 жовтня 2016 року «Про внесення змін  до рішення 13 сесії районної ради 6 скликання №65 від 01.03.2012 року «Про управління майном, об’єктами, які є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Вінницького району, в новій редакції».

Конкурс відбудеться 16 листопада 2018 року о 10 год. 00 хв. за адресою:
м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 92, 2-й поверх поліклініки, в актовій залі Вінницької центральної районної клінічної лікарні.

Кінцевий термін подачі документів 15.11.2018 року.

 До участі в конкурсі допускається зареєстровані в установленому законодавством порядку фізичні особи – суб’єкти підприємницької діяльності, а також юридичні особи, які отримали сертифікат суб’єкта оціночної діяльності. Досвід практичної роботи не менше 2 років.

Учасникам конкурсу потрібно подати в запечатаному конверті конкурсну документацію із супровідним листом з описом підтверджених документів, що містяться в конверті.

До підтверджених документів належать:

  • заява на участь у конкурсі із зазначенням ціни послуг на виконання послуг з оцінки майна;
  • копія установчого документа конкурсанта, завірених заявником (при собі мати оригінали документів);
  • копії кваліфікованих документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;
  • копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, завірена мокрою печаткою або нотаріально;
  • копія довідки про взяття на облік платника податку;
  • довідка фінансової установи щодо наявності розрахункового рахунку;
  • копія довідки органу статистики про включення до ЄДРПОУ;
  • інформація про конкурсанта (документ, який містить відомості про конкурсанта щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та будуть залучені ним);
  • пропозиції щодо ціни виконання робіт з оцінки, калькуляції витрат, пов’язані з виконанням таких робіт, а також термін виконання робіт за який буде проведено оцінку майна.
Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація