КНП «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» оголошує конкурс по відбору суб'єктів оціночної діяльності

01.03.19

КНП «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради оголошує конкурс по відбору суб’єктів оціночної діяльності по оцінці нерухомого майна.

Назва об’єкта  оцінки:
- приміщення на 4 поверсі поліклініки  площею 14,1 м.кв.

Балансоутримувач: КНП «Вінницький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради.

Місцезнаходження об’єкта оцінки: 01029, м.Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 9.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта з метою укладання  договору оренди.

Телефон замовника конкурсу: (0432) -51-11-89.

Електрона адреса замовника конкурсу:  vinmedrc@i.ua

Балансова залишкова вартість приміщення на 4 поверсі поліклініки 14,1 кв. м. станом на 01.01.2019 року становить  –  9815 грн.

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності здійснюється відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності по незалежній (експертній) оцінці об’єктів нерухомого майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, затвердженого рішенням 13 сесії 6 скликання № 65 від 01.03.2012 року Вінницької районної ради та рішенням 16 сесії районної ради 7 скликання №335 від 27 жовтня 2016 року «Про внесення змін до рішення 13 сесії районної ради 6 скликання №65 від 01.03.2012 року «Про управління майном, об’єктами, які є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Вінницького району, в новій редакції».

Конкурс відбудеться 21 березня 2019 року о 10 год. 00 хв. за адресою:

м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 92, 2-й поверх поліклініки  в актовій залі КНП «Вінницького районного медичного центру первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради. 

Кінцевий термін подачі документів 20 березня 2019 року.

До участі в конкурсі допускається зареєстровані в установленому законодавством порядку фізичні особи – суб’єкти підприємницької діяльності, а також юридичні особи, які отримали сертифікат суб’єкта оціночної діяльності. Досвід практичної роботи не менше 2 років.

Учасникам конкурсу потрібно подати в запечатаному конверті конкурсну документацію із супровідним листом з описом підтверджених документів, що містяться в конверті.

До підтверджених документів належать:

- заява на участь у конкурсі із зазначенням ціни послуг на виконання послуг з оцінки майна;
- копія установчого документа конкурсанта, завірених заявником (при собі мати оригінали документів);
- копії кваліфікованих документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;
- копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, завірена мокрою печаткою або нотаріально;
- копія довідки про взяття на облік платника податку;
- довідка фінансової установи щодо наявності розрахункового рахунку;
- копія довідки органу статистики про включення до ЄДРПОУ;
- інформація про конкурсанта (документ, який містить відомості про конкурсанта щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та будуть залучені ним);
- пропозиції щодо ціни виконання робіт з оцінки, калькуляції витрат, пов’язані з виконанням таких робіт, а також термін виконання робіт за який буде проведено оцінку майна.

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація