КНП «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» оголошує конкурс по відбору суб'єктів оціночної діяльності по оцінці нерухомого майна

12.06.19

КНП «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради оголошує конкурс по відбору суб’єктів оціночної діяльності по оцінці нерухомого майна.

Назва об’єкта оцінки:
- приміщення на 1 поверсі поліклініки  площею 1 м.кв.;
- приміщення на 1 поверсі пристройки дитячого відділення площею 35,2 м.кв.

Балансоутримувач:  КНП  «Вінницький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради.

Місцезнаходження об’єкта оцінки: 01029, м .Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 92.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта з метою укладання  договору оренди.

Телефон замовника конкурсу: (0432) -51-11-89.

Електрона адреса замовника конкурсу:  vinmedrc@i.ua                                             

Балансова залишкова вартість приміщення на 1 поверсі поліклініки площею 1 м.кв.  станом на 01.01.2019 року становить  – 985 грн.

Балансова залишкова вартість приміщення на 1 поверсі пристройки дитячого відділення площею 35,2 м.кв. станом на 01.01.2019 року становить  – 28586 грн.

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності здійснюється до Порядку проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності по незалежній (експертній) оцінці об’єктів нерухомого майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, затвердженого рішенням 13 сесії 6 скликання № 65 від 01.03.2012 року Вінницької районної ради та рішенням № 335  від 27 жовтня  2016 року 16 сесія 7 скликання  «Про внесення змін  до рішення 13 сесії районної ради 6 скликання  № 65 від 01.03.2012 року «Про управління майном, об’єктами, які є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Вінницького району, в новій редакції»

Конкурс відбудеться  2 липня   2019 року о 11 год. 00 хв. за адресою:
м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 92, 2-й поверх поліклініки  в актовій залі КНП «Вінницького районного медичного центру первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради.

Кінцевий термін подачі документів 01.07.2019 року до 15.00 год.

До участі в конкурсі допускаються зареєстровані у встановленому законодавством порядку фізичні особи – суб’єкти підприємницької діяльності, а також юридичні особи, які отримали сертифікат суб’єкта оціночної діяльності. Досвід практичної роботи не менше 2 років.

Учасникам конкурсу потрібно подати в запечатаному конверті конкурсну документацію  із супровідним листом з описом підтверджених документів, що містяться в конверті.

До підтверджених документів належать:

  • заява на участь у конкурсі із зазначенням ціни послуг на виконання послуг з оцінки майна;
  • копія установчого документа конкурсанта, завірених заявником (при собі мати оригінали документів);
  • копії кваліфікованих документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;
  • копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, завірена мокрою печаткою або нотаріально;
  • копія довідки про взяття на облік платника податку;
  • довідка фінансової установи щодо наявності розрахункового рахунку;
  • копія довідки органу статистики про включення до ЄДРПОУ;
  • інформація про конкурсанта (документ, який містить відомості про конкурсанта щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та будуть залучені ним);
  • пропозиції щодо ціни виконання робіт з оцінки, калькуляції витрат, пов’язані з виконанням таких робіт, а також термін виконання робіт за який буде проведено оцінку майна.
Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація