КНП «Вінницька ЦРКЛ» оголошує конкурс по відбору суб'єктів оціночної діяльності по оцінці нерухомого майна

18.06.19

 

Комунальне некомерційне підприємство «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради оголошує конкурс по відбору суб’єктів оціночної діяльності по оцінці нерухомого майна.

Назва об’єкта  оцінки:

- приміщення на першому поверсі головного корпусу площею  2,0 кв.м.;

- приміщення на першому поверсі головного корпусу площею 1,0 кв.м.;

- приміщення на першому поверсі головного корпусу площею 18.5 кв.м.;

- приміщення на першому поверсі головного корпусу площею 15.3 кв.м.;

- приміщення на першому поверсі господарського корпусу  площею 43.2 кв.м.

Балансоутримувач: Комунальне некомерційне підприємство «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради  .

Місцезнаходження об’єкта оцінки: 01029, м.Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 92.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта з метою укладання  договору оренди.

Телефон замовника конкурсу: (0432)-55-09-03.

Електрона адреса замовника конкурсу: zvit_vincrl@i.ua 

- Балансова залишкова вартість приміщення на першому поверсі головного корпусу 2,0 кв.м. станом на 01.012019 року становить  – 1964.00 грн.

- Балансова залишкова вартість приміщення на першому поверсі головного корпусу 1,0 кв. м. станом на 01.01.2019 року становить – 982.00грн.

- Балансова залишкова вартість приміщення на першому поверсі головного корпус 18.5 кв. м. станом на 01.01.2019 року становить – 18 167.00 грн.

- Балансова залишкова вартість приміщення на першому поверсі головного корпусу 15.3 кв. м. станом на 01.01.2019 року становить – 15 024.60 грн.

- Балансова залишкова вартість приміщення на першому поверсі господарського корпусу станом на 01.01.2019 р. становить – 262 685 грн.

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності здійснюється відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності по незалежній (експертній) оцінці об’єктів нерухомого майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, затвердженого рішенням 13 сесії 6 скликання № 65 від 01.03.2012 року Вінницької районної ради та рішенням 16 сесії районної ради 7 скликання №335 від 27 жовтня 2016 року «Про внесення змін до рішення 13 сесії районної ради 6 скликання №65 від 01.03.2012 року «Про управління майном, об’єктами, які є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Вінницького району, в новій редакції».

Конкурс відбудеться 9 липня 2019року о 12 год. 00 хв. за адресою:
м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 92, 2-й поверх поліклініки в актовій залі КНП «Вінницької ЦРКЛ».

Кінцевий термін подачі документів 5 липня 2019 року.

До участі в конкурсі допускаються зареєстровані в установленому законодавством порядку фізичні особи – суб’єкти підприємницької діяльності, а також юридичні особи, які отримали сертифікат суб’єкта оціночної діяльності. Досвід практичної роботи не менше 2 років.

Учасникам конкурсу потрібно подати в запечатаному конверті конкурсну документацію із супровідним листом з описом підтверджених документів, що містяться в конверті.

До підтверджених документів належать:
- заява на участь у конкурсі із зазначенням ціни послуг на виконання послуг з оцінки майна;
- копія установчого документа конкурсанта, завірених заявником (при собі мати оригінали документів);
- копії кваліфікованих документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;
- копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, завірена мокрою печаткою або нотаріально;
- копія довідки про взяття на облік платника податку;
- довідка фінансової установи щодо наявності розрахункового рахунку;
- копія довідки органу статистики про включення до ЄДРПОУ;
- інформація про конкурсанта (документ, який містить відомості про конкурсанта щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та будуть залучені ним);
- пропозиції щодо ціни виконання робіт з оцінки, калькуляції витрат, пов’язані з виконанням таких робіт, а також термін виконання робіт за який буде проведено оцінку майна.

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація