Керівники району привітали жінок зі святом краси та жіночності - 8 Березня!

08.03.18

8 Березня –  улюблене свято весни, краси та жіночності! Це свято пробудження природи, а саме жіночим покликанням є дарувати життя і наповнювати його високим змістом любові, добра і краси. І якщо краса порятує світ, то це буде жіноча  краса.

Напередодні свята краси та жіночності очільники району - голова районної ради Сергій Сітарський та голова райдержадміністрації Михайло Демченко привітали своїх колег-жінок - працівниць апарату районної ради та апарату, управлінь, відділів райдержадміністрації зі святом весни.

«Найчарівніші, найкрасивіші наші жінки! Свято 8 Березня є символом сердечності, доброти, кохання, радості і тепла. Саме Ви, наші дорогі жінки, оточуєте нас і близьких людей любов'ю й увагою, і, незважаючи на численні турботи, пов'язані з роботою і родиною, даруєте нам спокій і щастя. Ви не забуваєте ділитися своїм теплом, підтримуючи добрим словом, надихаючи на подвиги, творчість, працю. Заради Вас, в ім'я Вашого щастя і любові відбуваються і великі діяння, і повсякденні справи. У це чудове свято від усієї душі бажаю Вам щастя. Нехай там, де Ви з'являєтеся, розцвітають усмішки і лунають компліменти. Нехай весна живе у Вашому серці щодня», - сказав у своєму вітальному слові голова районної ради Сергій Сітарський.  

До вітальних слів приєднався і голова райдержадміністрації Михайло Демченко, побажав прекрасній половинні людства любити і бути любимими, кохати і бути коханими, миру, добра, щастя, достатку, родинного тепла та гарного весняного настрою.

З нагоди свята традиційно кращі музичні виконавці району подарували свої творчі вітання та святковий настрій.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація