Керівники району привітали з 90-річчям жителя с. Малі Крушлинці

30.08.17

29 серпня свій 90-річний ювілей відзначив учасник бойових дій Другої Світової війни, житель села Малі Крушлинці – Іван Костянтинович НІКІТЮК.

Привітати ювіляра із поважною датою завітали голова районної ради Сергій Сітарський, голова райдержадміністрації Михайло Демченко, Малокрушлинецький сільський голова Юлія Давидюк, голова районної ветеранської організації Петро Василинич.

Щирий та життєрадісний, з хорошим почуттям гумору, Іван Костянтинович, зустрічаючи гостей у день свого ювілею, примовляв: «Які там 90 років! Я тільки сьогодні народився!»

Очільники  району привітали ювіляра, зазначивши, що для них честь вітати таку людину – героя, який відстовав рідну землю від фашистської навали. Висловили подяку за героїзм, самовідданість та патріотизм, які завжди будуть прикладом для молодого покоління. Адже Іван Костянтинович, дійсно, є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню. Отож, побажали здоров'я, сили та наснаги, а ще багато світлих днів і щасливих років. 

Веселими та запальними піснями вітали місцеві аматорські творчі колективи. Ювіляр не тільки слухав гарні пісні, а ще підспівував і кружляв у танці зі своєю племінницею.

Ювіляру подякували за проявлену мужність і героїзм у роки війни, за невтомну працю. В знак пошани йому вручили грамоту районної державної адміністрації, районної ради і районної організації ветеранів та грошову винагороду. Також подарували квіти та пам’ятні подарунки, побажали міцного здоров’я, бадьорості та злагоди в оселі.

Життєвий шлях ветерана Другої світової війни Івана Костянтиновича Нікітюка був нелегким та тернистим. Народився 29 серпня 1927 року. Пережив повоєнні роки, голодомор, революції, але йому усе вдалось пережити і дожити до 90-річчя. Працював в дорожній службі та пожежній частині.

Іван Костянтинович разом із дружиною народили та  виростили 2 дітей, прожили разом більше 50-ти років, відсвяткували золоте весілля, але, на жаль, жінка 7 років назад померла. Ювіляр має 4 онуків, 8 правнуків, 8 праправнуків, 2 прапраправнуків та 1 прапрапраправнука.

На адресу ювіляра прозвучало ще багато теплих і зворушливих слів. За великим столом зібралась велика родина, друзі, сусіди, а це є найбільшою радістю для Івана Костянтиновича.

Ветеран подякував за вітання гостям та поділився спогадами про воєнні роки. Він охоче розповідав про свій життєвий шлях, про те, як воював під час Другої Світової війни, поділився спогадами про свої щедро насичені подіями роки, побажав кожному з присутніх усіляких гараздів, довголіття при доброму здоров’ї та настрої.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація