Керівники області та міста відзначили кращих представників органів місцевого самоврядування

06.12.18

Сьогодні, 6 грудня, у приміщенні обласної державної адміністрації відбулись урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування, який, відповідно до Указу Президента України щорічно відзначають 7 грудня.

Встановлення цього свята пов’язане із визнанням місцевого самоврядування  як вагомої складової для розвитку народовладдя, демократизації суспільних відносин та зміцнення української державності.

З нагоди свята на урочистий захід завітали представники органів місцевого самоврядування Вінниччини. Вітали присутніх голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій та керуючий справами виконкому Вінницької міської ради Сергій Чорнолуцький.

В ході урочистостей грошовими винагородами, Подяками, Почесними грамотами обласної Ради та обласної державної адміністрації, Вінницької міської ради відзначено кращих представників органів місцевого самоврядування, керівників та працівників комунальних закладів області, очільників місцевих рад різних рівнів та територіальних громад. 

Почесними грамотами та грошовими винагородами за сумлінну працю, особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята були нагороджені і кращі представники Вінницького району: голова постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, духовного відродження, сім'ї, молоді, соціального захисту населення та охорони здоров'я Тетяна Закревська, голова постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку та бюджету Юрій Парфенюк та начальник відділу організаційного, інформаційного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату районної ради Анжеліка Храпко.   

Звертаючись до присутніх з вітальним словом, Валерій Коровій зазначив: «Ми живемо в дуже непростий, сповнений змінами та викликами час. Це час не лише складних випробувань, але й нових можливостей. Попри все ми маємо чимало досягнень, які стали результатом втілення найбільш успішної реформи, а саме – реформи децентралізації, визнаної усіма без винятку міжнародними експертами. Варто підкреслити, що успішна реалізація цієї реформи ґрунтується на роботі органів місцевого самоврядування, які також є базовою платформою для проведення дискусій, обміну досвідом та формування нових  поглядів і механізмів у співпраці. Це обумовлено тим, що саме представники органів місцевого самоврядування відчувають високий рівень відповідальності перед своєю громадою та доводять це своїми конкретними діями». Під час промови Валерій Коровій також акцентував увагу присутніх на ключових можливостях та досягненнях об’єднаних територіальних громад, побажавши присутнім нових здобутків.  

Також вітальні слова представникам органів місцевого самоврядування висловив голова обласної Ради Анатолій Олійник, підкресливши: «Немає повноцінного щастя без свободи. Немає свободи без самоврядування. Немає самоврядування без конституційності. І немає конституційності без рівності всіх перед законом. А всіх цих благ немає без міцної демократичної держави. У всьому світі рівень розвитку держави оцінюють за рівнем демократії, основи якої закладені в механізмах місцевого самоврядування. Тож з нагоди професійного свята зичу усім вам міцного здоров'я, щасливої долі, добра, Божого благословення і добробуту».

Від імені Вінницької міської ради учасників заходу привітав Сергій Чорнолуцький, подякувавши керівництву області за співпрацю та побажавши присутнім миру, міцного здоров’я та нових досягнень.

Привітати присутніх з професійним святом завітали співочі та музичні колективи, талановиті артисти Вінниччини. 

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація