Вінницька районна рада долучилась до загальноукраїнської акції «Створюємо ліси разом»

16.04.21

Напередодні Дня довкілля виконавчий апарат районної ради на чолі з головою Ігорем Шутаком взяли участь в загальноукраїнській акції «Створюємо ліси разом», за що дякуємо начальнику Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолію Бондарю та головному лісничому ДП «Вінницьке лісове господарство» Євгенію Ільченку за гарну організацію заходу.

- Сьогоднішньою спільною командною роботою виконавчого апарату та лісівників привертаємо увагу жителів Вінницького району до проблем екології та необхідності бережливого ставлення до всього живого навколо нас, поліпшення екологічної ситуації в країні та відновлення екосистеми планети. Особистим прикладом виховуємо у підростаючого покоління шанобливе ставлення до природи та бажання об’єднатись довкола боротьби з глобальними екологічними проблемами планети, - зазначив Ігор Шутак.

Метою Акції є відновлення українських лісів, підвищення іміджу лісової галузі та професії лісівника, поінформованості суспільства щодо важливості та необхідності проведення лісогосподарських заходів, поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті.

Перед початком садіння головний лісничий Євген Ільченко провів невелику екскурсію, а потім разом з лісничим Віталієм Оліхом та майстрами господарства провів інструктаж з техніки безпеки та з посадки лісу. Розповіли, як правильно, якої глибини робити отвір для кореневої системи, на якому рівні загортати кореневу шийку рослини, щоб вона вдало прижилася. Для посадки були підготовлені саджанці дерев дуба звичайного, горіха чорного та модрини європейської.

Підготовлена ділянка, гарна погода, достатня кількість вологи у грунті, а головне – дружний колектив районної ради та лісівників –  все це дало гарні результати і рівненькі рядочки лісових культур.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація