Калинівське КП «Благоустрій» відшкодовуватиме витрати, яких зазнали жителі Калинівського та Вінницького районів

12.10.17

Відповідно до рішення органів державної влади, громадянам, які зазнали збитків внаслідок надзвичайної ситуації, що виникла на військових складах Міноборони України поблизу м.Калинівки, здійснюватимуть відшкодування вартості будівельних матеріалів та ремонтних робіт за кошти державного бюджету.
Рішенням штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації визначено механізм проведення зазначених компенсаційних виплат. Відшкодування населенню вартості будівельних матеріалів та ремонтних робіт, які громадяни купували та проводили за власні кошти, здійснюватиметься виключно у випадку пред’явлення підтверджуючих документів (чеків, квитанцій, накладних). 
Оскільки мова йде про бюджетні кошти, законодавством вимагається відповідна процедура їх використання. Зокрема, необхідно підготувати підтверджуючі документи. 
Відтак визначено генерального підрядника відновлювальних робіт – Калинівське комунальне підприємство «Благоустрій». Його завданням є акумулювання всіх підтверджуючих документів щодо витрат населення на будівельні матеріали та ремонтно-відновлювальні роботи, відповідно до яких проводитиметься відшкодування їх вартості громадянам. Окрім того, підприємство укладатиме договори субпідряду на постачання будівельних матеріалів та проведення ремонтних робіт з відповідними ліцензованими організаціями. Тож всі розрахунки як з населенням, так і з субпідрядниками здійснюватимуть з КП «Благоустрій», що забезпечить їх прозорість і відповідність чинному законодавству.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація