Кабінет медіації Вінницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в дії

28.12.20

Кабінет медіації Вінницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в дії/

Успішний кейс щодо дозволу на виїзд дитини за кордон.

До Вінницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулась пані Марина, якій  було запропоновано спробувати вирішити її питання за допомогою медіації.

Ситуація полягала в наступному, після розірвання шлюбу, дочка ( 5 років) залишилась проживати з матір’ю. Не вирішені фінансові питання та питання участі батьків у вихованні дитини, негативно вплинули на інтереси дівчинки.

Коли з’явилась в дівчинки можливість поїхати на відпочинок та оздоровлення за межі країни, батько відмовився давати нотаріально посвідчену згоду на виїзд дитини за кордон.

Позиція батька була підсилена страхом (переживаннями), що дитина залишиться там постійно проживати і він її довгий час не побачить.

Під час процесу медіації сторони  з’ясували ряд питань щодо виховання дитини, зафіксували які обов’язки несе кожен з батьків. Батько зрозумів, що саме в інтересах дочки потрібно надати згоду на виїзд.

Медіацію проводила Ірина Доценко.

Нагадуємо, що у Вінниці працює кабінет медіації, де мешканці міста та області можуть вирішувати свої сімейні та спадкові спори за допомогою медіатора на безоплатній основі. Фактично медіація – це альтернативний спосіб вирішити конфлікт, не звертаючись до суду.

Кабінет функціонує на базі Вінницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – Вінницький МЦ), що за адресою вулиця Порика, 29.

Медіація у праві – це метод вирішення спорів із залученням посередника (медіатора), який допомагає проаналізувати конфліктну ситуацію так, щоб зацікавлені сторони самостійно змогли обрати варіант рішення, який задовольняв би інтереси та потреби всіх учасників конфлікту. На відміну від формального судового процесу, під час медіації сторони доходять згоди самостійно.

Для отримання більш детальної інформації звертайтесь до Вінницького МЦ за адресою тел. (0432) 56 01 80.

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація