Із професійним святом привітали колектив газети «Подільська зоря»

12.06.19

Нещодавно в Україні відзначалось професійне свято - День журналіста - празник тих, хто обрав нелегку та надзвичайно відповідальну справу – день за днем занурюватись у вир подій, першими дізнаватися про їхній перебіг і створювати об’єктивну картину нашого життя.

Аби привітати зі святом справжніх професіоналів до редакції Вінницької регіональної газети «Подільська зоря» завітав голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський зі своїм колективом та очільник Вінницької райдержадміністрації Михайло Демченко.

Керівники району віншували колектив видання, зокрема Сергій Сітарський зауважив: «Щиро вітаємо Вас з професійним святом! Це вже стало для нас гарною традицією. В цьому році Ви вперше святкуєте це свято як незалежна газета, але Ви залишились районною газетою, і постійно підтримуєте конструктивний діалог із владою, висвітлюєте всі головні події нашого Вінницького району, його здобутки і проблеми. Тож бажаємо, щоб Ваша робота ніколи не перетворювалась на рутинне ремесло і завжди супроводжувалась творчими злетами, пошуками та цікавими знахідками! Дякуємо за Вашу високу професійність, глибоку аналітичність, об’єктивність та оперативність висвітлення проблем і подій. Здоров’я Вам і Вашим родинам, особистого щастя, невичерпної енергії задля втілення у життя всіх задумів, планів і мрій. Нехай сенсації, які Вам доводиться висвітлювати, будуть добрими, новини – позитивними, газетні статті – яскравими, а гонорари – високими. Вдячні Вам за нашу плідну співпрацю на благо та розквіт Вінницького району».

Привітавши, Сергій Сітарський разом з колективом вручили колективу часопису за високий професіоналізм, сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток інформаційного простору та з нагоди відзначення Дня журналіста Подяку районної ради, солодощі та подарунки. Також від імені керівництва краю вручив Почесну грамоту Вінницьких обласних ради та держадміністрації головному бухгалтеру газети Ларисі Краснощокій. До речі, часопис цього річ було нагороджено подякою Вінницького прес-клубу «за відстоювання розвитку незалежних медіа, журналістську солідарність і захист честі професії».

Працівники Вінницької регіональної газети «Подільська зоря» щиро дякували  колективу виконавчого апарату районної ради на чолі з Сергієм Сітарським  за теплі слова привітань з нагоди Дня журналіста, плідну співпрацю та постійну підтримку видання.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація