Інклюзія в дії у Бохониках

12.12.19
«Нещодавно отримав звернення від Вікторії Кубарь, мами особливого хлопчика та члена обласного осередку ВО «Українська спілка осіб з інвалідністю – УСІ» із проханням виділити кошти на солодкі подарунки до свята Миколая, - говорить депутат Вінницької обласної ради Олександр Масленніков.
Зустрівшись із Вікторією та її сином Нікітою, вручив кошти на придбання солодощів. Вони відвідують заняття у центрі для особливих діток і невдовзі там відбудеться свято, під час якого діти отримають подарунки».
«Нікіта навчається у другому класі Бохоницької СЗШ, де викладає найкращий вчитель - Зоя Гутянська, - розповідає пані Вікторія»
- Навчається та товаришує з усіма дітками. Ми дуже багато працюємо над тим, аби він встигав та засвоював разом з усіма дітьми навчальну програму. Я переконана, що Нікіта має перебувати та навчатись у звичайній школі - це і є створення інклюзивного простору. Учні, які навчаються поряд з особливими дітками, також отримують від цього певні життєві уроки, навчаються терпимості та толерантності».
Мама хлопчика дуже багато працює над тим, аби він міг інтегруватись у суспільство. Окрім школи Нікіта захоплюється малюванням, ментальною арифметикою та відвідує театральну студію. Пані Вікторії довелось отримати спеціальну освіту, адже у Вінниці дуже мало фахівців, які можуть допомагати її сину і до того ж їх послуги досить коштовні. Відтак, вона присвятила увесь свій час навчанню та розвитку сина.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація