Інформуємо про Інвестиційний атлас надрокористувача

06.03.20

Згідно пункту 2 доручення Прем’єр-міністра України Гончарука О.В, від 03.02.2020 року № 4402/0/1 -20 за результатами селекторної наради від року, просимо розмістити Інвестиційний атлас надрокористувача на власних веб-сайтах у постійних рубриках, а також зробити розсипку прес- релізів (додаток 1) акредитованим ЗМІ. Також, довести до відома суб’єктів господарювання порядок проведення процедури продажу спеціальних дозволів на користування надрами через інтернет згідно пам’ятки (додаток 2).

Інвестиційний атлас надрокористувача це відкритий перелік об’єктів надрокористування, який доступний за посиланням:

http://www.geo.gov.ua/investicijnij-atlas-nadrokoristuvacha, та системно оновлюється і розподілений за шістьма кошиками згідно виду корисної копалини. Будь-який суб’єкт господарювання може обрати ділянку або запропонувати свою, з метою виставлення на аукціон на платформі ProZorro.Продажі.

Також, просимо посприяти в наданні інвестиційних пропозицій, якими може бути доповнений Інвестиційний атлас надрокористувача. Пропозиції надавати до Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької облдержадміністрації на електронну адресу upr_agro@vin.gov.ua.

Додаток: - прес-реліз 1 арк.;
                - пам'ятка 2 арк.

Детальніше тут...

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація