Інформація щодо Порядку вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу, та методичні рекомендації «Як автономізувати медзаклад»

05.04.18

Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування інформує. Міністерством охорони здоров’я затверджено Порядок вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу. Порядок визначає правила, за якими українці будуть вибирати терапевтів, педіатрів та сімейних лікарів, і є обов’язковим для усіх закладів охорони здоров’я, що надають первинну медичну допомогу.

З інформацією щодо Порядку вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу та підписання з ним договору ви можете ознайомитись на сайті ВОАОМС в розділі: новини у вкладці «Понад 100 тисяч українців підписали декларації з лікарями» або за посиланням: 

http://sg.vn.ua/news/ponad-100-tysyach-ukrayintsiv-pidpysaly-deklaratsiyi-z-likaryamy/ 

Також, МОЗ України оприлюднено Методичні рекомендації з питань перетворення закладів охорони здоров’я з бюджетних установ у комунальні некомерційні підприємства.

Автономізація закладів первиної медичної допомоги є основним завданням реформи на перше півріччя 2018 року. Перетворення медзакладів з бюджетних установ на комунальні некомерційні підприємства є обов’язковою умовою їхнього приєднання до реформи, адже лише в статусі КНП заклади охорони здоров’я зможуть укласти договори з Національною службою здоров’я України та отримувати пряме фінансування за надані послуги з Державного бюджету.    

Оновлені методичні рекомендації мають допомогти органам місцевого самоврядування, керівникам місцевих органів управління охорони здоров’я та закладів охорони здоров’я, а також депутатам місцевих рад, відповідальним за підготовку та прийняття рішень щодо зміни господарсько-правового статусу комунальних закладів охорони здоров’я шляхом їх реорганізації (перетворення) з бюджетних установ у комунальні некомерційні підприємства в межах чинного законодавства України.   

З методичними рекомендаціями з питань перетворення закладів охорони здоров’я бюджетних установ у комунальні некомерційні підприємства ви можете ознайомитись та завантажити для практичного використання в роботі на сайті ВОАОМС в розділі: новини у вкладці «Як автономізувати медзаклад: методичні рекомендації», або за посиланням: http://sg.vn.ua/news/yak-avtonomizuvaty-medzaklad-metodychni-rekomendatsiyi/ .

 

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація