Ігор Шутак взяв участь в засіданні Правління Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування

10.02.21

Голова районної ради Ігор Шутак - заступник Голови Асоціації органів місцевого самоврядування, взяв участь в онлайн засіданні Правління Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування, на якому прийняли відповідні рішення порядку денного.

Зокрема, прийняли рішення про прийом нового члена до Асоціації - Самгородської сільської ради, про виключення зі складу членів Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування - Сутисківської селищної ради. Розглядаючи питання порядку денного внесли зміни до бюджету Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування на 2021 рік.

Важливим питанням порядку денного засідання Правління було призначення керівника Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування. Так, члени правління на посаду керівника Секретаріату Асоціації одноголосно підтримали кандидатуру Віктора Вікалюка. Присутні побажали Віктору Вікалюку гарної роботи, успіхів та плідної співпраці з територіальними громадами.  
 
Своєю чергою, Віктор Вікалюк подякував за довіру та запевнив, що робитиме максимум для підтримки розвитку місцевого самоврядування області. 
Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація