Ігор Шутак та Григорій Дерун увійшли до складу Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання

16.12.20
  Сьогодні розпочала свою роботу Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання, в якій взяли участь голова Вінницької районної ради Ігор Шутак та його заступник Григорій Дерун. Першим питанням розглянули організацію та діяльність новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області.
    Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, привітавши усіх новообраних голів із обранням на посади голів районних рад, сільських, селищних міських голів з побажаннями всім успіхів у роботі, розвитку та процвітання громадам, зазначив: 
– Результат наших правильних та системних рішень і дій люди повинні відчути якнайшвидше, це стосується всієї Вінниччини, – сказав у своєму виступі Вячеслав Соколовий. – Тепер абсолютно всі громади мають бути рівноправними з бюджетною та фінансовою незалежністю, з прямими відносинами із державним бюджетом та власною базою оподаткування. Основне наше завдання – розпоряджатись цими можливостями  так, щоб кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту отримував якісні адміністративні, медичні та освітні послуги.
     В ході засідання присутні члени Координаційної ради підтримали пропозицію голови обласної Ради ухвалити рішення «Про утворення Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради» та положення про її роботу, після чого голова районної ради та його заступник підписали заяви про вступ до обласного дорадчого органу, який є єдиним, де представлені усі громади Вінниччини.
   Обговорюючи напрями співпраці з територіальними громадами, координаційна рада напрацювала низку програм для підтримки громад, а саме, йшла мова про деякі напрями співпраці з територіальними громадами в ході реалізації Програми розвитку туризму у Вінницькій області на 2021-2027 роки, метою якої є розбудова конкурентоспроможного туристичного продукту та розвиток територіальних громад області, їхнього соціально-економічного зростання.
  Початок роботи був плідний. Присутні після утворення Координаційної ради та затвердження положення, розглянули ще питання про повноваження, завдання та напрями діяльності, роботу комунальних закладів соціально-гуманітарної сфери в умовах децентралізації, механізми співпраці та підтримки сільських, селищних, міських рад з обласною Радою, бюджетні процеси в органах місцевого самоврядування в умовах децентралізації та про законодавче врегулювання окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування. 
 

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація