Ігор Шутак та Григорій Дерун на апаратній нараді заслухали інформацію про основні напрями життєдіяльності району

21.12.20

21 грудня голова районної ради Ігор Шутак та його заступник Григорій Дерун взяли участь в щотижневій апаратній нараді, яку проводив голова районної державної адміністрації Євгеній Луценко. Участь в нараді взяли заступник голови районної державної адміністрації Микола Чухрій, керівник апарату районної державної адміністрації Олена Орловська, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

Очільники району заслухали інформацію керівників структурних підрозділів щодо основних напрямів життєдіяльності району за минулий тиждень та про основні питання на поточний тиждень.

Начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Надія Ходацька поінформувала про організацію роботи центрів надання адміністративних послуг в територіальних громадах Вінницького району із соціальних питань.

Т.в.о. начальника фінансового управління районної державної адміністрації Наталія Нечипоренко доповіла про виконання районного бюджету станом на 18 грудня 2020 року.

Про відновлення освітнього процесу в начальних закладах Вінницького району повідомила начальник  відділу освіти районної державної адміністрації Світлана Томусяк.

Про стан захворюваності на COVID-19 у Вінницькому районі доповіли головні лікарі первинної і вторинної ланки Вадим Пасічник та Олександр Кривов’яз. 

По завершенню апаратної наради головою районної державної адміністрації було надано ряд доручень окремим керівникам структурних підрозділів, установ та організацій району.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація