Говорили про добровільне об’єднання територіальних громад і не тільки

28.07.17

Нещодавно відбулися збори громадян сіл Гуменне та Михайлівка, де обговорювались питання щодо добровільного об’єднання територіальних громад, доцільності облаштування нового цвинтаря і звіт про роботу з питання повернення пасовища у власність громади.

На сході села були присутні голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський. голова райдержадміністрації Михайло Демченко, його заступник Олег Бегус, голови Вороновицької, Сокиринецької ОТГ Олександр Ковінько та Лариса Мельничук, Писарівський сільський голова Дмитро Науменко, депутат обласної ради Олег Коров’ячук, депутат районної ради Лариса Земелева, жителі поселень та ін.

Голови ОТГ розказали коротко про свої громади, перспективи та розвиток громади після об’єднання. Вони запрошували Гуменську сільську раду доєднатись до їхніх ОТГ.

У своєму виступі голова райдержадміністрації Михайло Демченко зазначив: «Будь-яка реформа націлена  на покращення.  Ви маєте зрозуміти для себе де буде краще, доступніше, зрозуміліше для всієї громади. Маєте визначитись, що вам потрібно, і які соціальні блага має очікувати громада в подальшому. Вам потрібно створити меморандум робочої групи, від кожної територіальної громади по 1-2 людини, яка буде працювати в робочій групі. І де ви зможете прописати найважливіші пріоритети розвитку».

Люди уважно слухали виступаючих та задавали їм питання, які їх найбільше хвилювали. Вони ще не визначились чи їм краще доєднатись до ОТГ чи створити власну ОТГ.

Голова ініціативної групи Гуменської сільської ради Людмила Янчицька  поінформувала жителів села про процес повернення пасовища у власність територіальної громади.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація