Готуватиметься до сесії районної ради постійна комісія з питань регулювання комунальної власності та земельних ресурсів

03.03.21

З метою підготовки питань на сесію районної ради відбудеться засідання постійної комісії районної ради:

04 березня 2021 року о 14 год. 00 хв. – засідання постійної комісії районної ради з питань регулювання комунальної власності та земельних ресурсівна якому буде розглянуто наступні питання:                                           

1. Про внесення змін до Регламенту районної ради8 скликання.

2. Про звернення депутатів Вінницької районної ради 8 скликання до Верховної Ради України щодо розробки та прийняття закону про місцевий референдум.

3. Про внесення змін до рішення 1 сесії районної ради 8 скликання №8 від 24 листопада 2020 року «Про утворення постійних комісій районної ради, обрання їх складу та голів постійних комісій».

4. Про внесення змін до районної комплексної Програми соціального захисту населення Вінницького району на період до 2022 року.

5. Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період.

6. Про затвердження розпоряджень районних державнихадміністрацій, прийнятих в міжсесійний період.

7. Про затвердження звіту про виконання Тиврівського районного бюджету за 2020 рік.

8. Про затвердження звітупро виконання доходіві видатків Літинського районного бюджетуза 2020 рік.

9. Про затвердження звіту про виконання районного бюджетуІллінецького району за 2020  рік.

10. Про затвердження звітупро виконання районного бюджету Немирівського району за 2020 рік.

11. Про внесення змін до рішення 2 сесії районної ради 8 скликання  № 71 від 22 грудня 2020 року «Про районний бюджет Вінницького району на 2021 рік».

12. Про передачу  з районного бюджету у 2021 році залишку коштів освітньої субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду.

13. Про затвердження договорів на передачу видатків, укладених головою районної ради в міжсесійний період. 

14. Про затвердження розпорядження Вінницької районної державної адміністрації № 33 від 16.02.2021 року «Про затвердження середньої  вартості ритуальних послуг на проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливітрудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності та осіб з інвалідністю внаслідок війни».

15. Про припинення Контракту з директором Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальною Оленою Антонівною.

16. Про припинення Контракту  з директором Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Оцверою Оленою Сергіївною.

17. Про деякі питання оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницького району.

18. Про зарахування невід’ємних поліпшень в рахунок орендної плати.

19. Про внесення змін до рішення 4 сесії районної ради 8 скликання №113 від 02.02.2021 року «Про передачу майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району з балансу КУ «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради, яке знаходитьсяв постійному безоплатному користуванні, на баланс Вінницької районної ради». 

20. Про внесення змін до рішення 4 сесії районної ради 8 скликання №116 від 02.02.2021 року «Про передачу майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району з балансу КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Немирівської районної ради, яке знаходиться в постійному безоплатному користуванні, на баланс Вінницької районної ради».

21. Про внесення змін до рішення 3 сесії районної ради 8 скликання №77 від 31.12.2021 року «Про передачу закладів освіти з спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницького району в комунальну власність Турбівської селищної ради».

22. Про безоплатну передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницького району у комунальну власність Якушинецької територіальної громади в особі Якушинецької сільської ради.

23. Про безоплатну передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницького району у комунальну власність Стрижавської територіальної громади.

24. Про передачу майна спільної власності територіальнихгромад сіл, селищ, міст Вінницького району до комунальної власності Лука-Мелешківській територіальній громаді.

25. Про передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницького району в комунальну власність Іллінецької міської ради.

26. Про передачу майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району з балансу Оратівської районної ради, яке знаходиться в постійному безоплатному користуванні, на баланс Оратівської територіальної громади та Вінницької районної ради.

27. Про передачу майна спільної власності територіальнихгромад сіл, селищ, міст Вінницького району до комунальної власності Літинській селищній територіальній громаді.

28. Про передачу майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району на територіальні громади Вінницького району.

29. Про затвердження актів приймання-передачі майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.

30. Про внесення змін до складу комісії по проведенню процедури ліквідації  Комунального підприємства «Редакція газети «Вінницький район» Вінницької районної ради.

31. Про внесення змін до рішення 56 сесії районної ради 7 скликання № 884 від 12.03.2019 року «Про ліквідацію Комунального підприємства «Саланг» Вінницької районної ради».

32. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Зарванці Якушинецької сільської ради Вінницького району Вінницької області.

33. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Лозувата на території Липовецької міської ради Вінницького району (колишнього Липовецького району) Вінницької області.

34. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Лукашова на території Липовецької міської ради Вінницького району (колишнього Липовецького району) Вінницької області.

35. Про зняття з контролю рішень районної ради.

36. Про розгляд листа Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради щодо розірвання договору оренди нерухомого майна.

37. Про розгляд листа Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради щодо розірвання договору оренди нерухомого майна.

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація