Готувалась до сесії постійна комісія з розвитку інфраструктури

30.04.21

29 квітня 2021 року у зв'язку з підготовкою до чергової 6 сесії районної ради відбулось планове засідання постійної комісії з питань розвитку інфраструктури під керівництвом голови комісії - Юрія Студента, яка відбулась із застосуванням дистанційної технології з використанням  ZOOM платформи.

В роботі постійної комісії взяли участь члени комісії: Ольга Білик (секретар комісії), Володимир Краснюк, Тарас Олексюк, Микола Остапчук, Олена Поповиченко та Ірина Романчук.

В ході комісії виникали дискусії та обговорення, внесені відповідні зміни та доповнення до проєктів.

Під час розгляду питання про передачу майна відділу освіти Літинської РДА до територіальних громад, депутат Микола Остапчук цікавився, за яким принципом розподілялось дане майно. Оскільки в нього є звернення щодо непропорційного розподілу майна відділу освіти Літинської райдержадміністрації між громадами, до яких увійшли школи колишнього Літинського району, закцентувавши увагу, що до Літинської громади відійшло найбільше освітніх закладів, натомість майна отримають найменше.

Виконавчим апаратом районної ради доведено до відома комісії, що при підготовці проєкту рішення з розподілу майна відділу освіти максимально врахована пропорційність шкіл і учнів згідно статистичних данних: Літинська ТГ має 18 шкіл, в якій навчається 2569 учнів; Якушинецька ТГ - 7 шкіл - 2617 учнів; Хмільницька ТГ - 22 школи - 4750 учнів; Іванівська ТГ - 11 шкіл - 1425 учнів. Додатково роз’яснено, що окремим рішенням все майно Літинської районної радипередається Літинській ТГ, про що у вказаному зверненні, можна сказати, замовчується.  

Заслухавши інформацію, депутати винесли зазначений проєкт рішення на сесію без змін.

За підсумками засідання депутати з незначними змінами винесли на розгляд сесії 39 питань, більшість яких стосується передачі майна територіальним громадам.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація