Госпітальна рада Північного госпітального округу оглянула Вінницьку центральну районну клінічну лікарню

18.09.18

Сьогодні, 18 вересня поточного року, на базі Вінницької центральної районної клінічної лікарні відбулось засідання госпітальної ради Північного госпітального округу з метою об'єктивної оцінки готовності закладу до роботи у складі госпітального округу. У засіданні взяли участь заступник директора Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації, куратор Північного округу Олена Житанська, члени госпітальної ради Північного госпітального округу, а також заступник голови районної ради Олексій Плакида, голова Вінницької районної державної адміністрації Михайло Демченко, його заступник Олег Бегус, представники ЗМІ. Від Вінницького району госпітальну раду представили представники лікарні - головний лікар Олександр Кривов’яз, його заступник Тетяна Катілова, а також, депутат районної ради Лариса Земелева, депутат обласної Ради Олег Коров’ячук.

 

Розпочали зустріч вступних слів куратора Північного округу Олени Житанської, головного лікаря Олександра Кривов'яза та голови Вінницької райдержадміністрації Михайла Демченка.

Потім перейшли до детального звіту головного лікаря Вінницької центральної районної клінічної лікарні Олександра Кривов’яза, який за допомогою слайдів презентував заклад, поінформував присутніх щодо основних принципів роботи лікарні, стану матеріально-технічної бази, кадрового забезпечення, шляхів фінансування медичної установи, детально охарактеризував структуру Вінницької ЦРКЛ, стан будівель і споруд медичного закладу, ознайомив присутніх з передовим досвідом фахівців.

Далі члени госпітальної ради оглянули відділення лікарні, поспілкувались з медичним персоналом та хворими. Приємно вразили членів госпітальної ради відремонтовані за останні роки дитяче, гінекогологічне, хірургічне, неврологічне, ЛОР-відділення, денне неврологічне відділення, приймальне відділення. І це ще не все. Наразі в лікарні проходять ремонті роботи по облаштуванню ліфта поряд з приймальним відділенням і на черзі капітальні ремонти і в інших відділеннях. По завершенню всі присутні висловили позитивні враження від побаченого та подякували за гарно підготовлену зустріч. Завдячуючи керівнику Олександру Кривов'язу та працівникам лікарні, медичний заклад був гідно представлений перед членами госпітальної ради. 

Госпітальна рада побувала вже у кожній районній лікарні Північного госпітального округу, залишились лікувальні заклади міста Вінниці. Після огляду лікувальних закладів міста Вінниці і за результатами проведених об’їздів та детального обговорення будуть надані рекомендації, який статус присвоїти закладам охорони здоров’я області: лікарня інтенсивного лікування І рівня, лікарня інтенсивного лікування ІІ рівня, лікарня планового лікування, хоспіс чи лікарня відновного лікування.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація