Головою районної ради проведено чергову нараду з керівниками комунальних установ

05.11.18

Сьогодні, традиційно, в перший понеділок листопада, головою районної ради Сергієм Сітарським проведено нараду з керівниками комунальних підприємств, закладів, установ, організації Вінницької районної ради.

В черговій нараді взяли участь директор КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Андрій Заводян, директор та головний бухгалтер КУ «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради Олена Кривошеєва та Раїса Коломієць, редактор КО «Редакція Вінницької регіональної газети «Подільська зоря» Вінницької районної ради Федір Бежнар, головний лікар КЗ «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради Вадим Пасічник, головний лікар Вінницької ЦРКЛ Олександр Кривов’яз, завідувач «Вінницького районного Трудового архіву» Вінницької районної ради Микола Скоробогач, директор КУ «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Олена Наскальна,заступник голови районної ради Олексій Плакида, заступник керуючого справами, начальник відділу комунальної власності, розгляду звернень громадян та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради Дмитро Часовських, головний спеціаліст відділу Марина Романенко, начальник відділу організаційного, інформаційного забезпечення діяльності ради Анжеліка Храпко та завідувач сектору правового забезпечення виконавчого апарату районної ради Альона Шабленко.

Кожен керівник розповів про діяльність закладу, існуючі проблеми та подальші плани. В ході обговорення присутні розглядали можливі шляхи вирішення існуючих проблем.

Так, директор КУ «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради Олена Кривошеєва довела до відома про встановлення нового лічильника на опалення та повідомила, що скорочення штату працівників відбудеться шляхом переводу для продовження роботи на території Якушинецької ОТГ.

Директор КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Андрій Заводян зазначив, що загалом заклад працює в нормальному режимі. Щодо співпраці з об’єднаними територіальними громадами, то гуртки на даний час працють тільки в Якушинецькій ОТГ.

Стосовно роботи Вінницької регіональної газети «Подільська зоря» редактором Федором Бежнаром було зазначено про проведення відповідної роботи по передплаті газети на 2019 рік. Також, у зв’язку з реорганізацією, керівнику друкованого засобу було рекомендовано звернутись до всіх головних розпорядників коштів: сільських, селищних голів, голів ОТГ, комунальних установ, управлінь та відділів РДА, інших служб району, з пропозиціями щодо передбачення коштів на висвітлення інформації про діяльність відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» при формуванні бюджетів на наступний рік з послідуючим внесеням змін у відповідні районні програми.

Завідувач «Вінницького районного Трудового архіву» Вінницької районної ради Микола Скоробогач проінформував про роботу установи, нагадавши про додаткове приміщення для архівних документів. Також, проінформував, що на наступний рік планується залучити з місцевих бюджетів сільських, селищних рад та ОТГ 156 тис.грн. і в цьому напрямку ведеться відповідна робота.   

По стан первинної та вторинної ланки медичної галузі доповідали головні лікарі.  

Так, очільник КНП «Вінницький районний ЦПМСД» Вадим Пасічник проінформував про ситуацію, яка склалась при новоутвореному КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Лука-Мелешківської сільської ради. Основними питаннями на даний час є здійснення всіх відповідних заходів для надання медичних послуг. Також повідомив, що існують певні організаційні питання в роботі медичних закладів на території Сокиринецької ОТГ та Пултівецької сільської ради.      

Головний лікар Вінницької ЦРКЛ Олександр Кривов’яз зазначив, що основним і нагальним питанням вторинної ланки медицини є її перетворення в КНП «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Віницької районної ради, так як з 01 січня 2019 року даний заклад має перейти на пряме фінансування, як комерційне некомунальне підприємство. Для цього необхідно розробити та затвердити Статут новоствореної установи, що на даний час і виконується.

Директор КУ «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Олена Наскальна доповіла про роботу закладу та повідомила, що основою проблемою, як і в минулому навчальному році, є відсутність співфінансування від деяких об’єднаних територіальних громад для повноцінного функціонування закладу та участі в різноманітних конкурсах та олімпіадах учнів загальноосвітніх закладів, розташованих на території ОТГ.    

За результатами наради були визначені відповідні заходи та надані окремі доручення. 

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація