Голова районної ради завітав на свято Першого дзвоника до учнів Стадницької ЗОШ І-ІІ ст.

04.09.18

3 вересня в Стадницькій загальноосвітній школі пролунав перший дзвоник і покликав дітей за парти. На урочисту лінійку привітати учнів та вчителів з початком навчального року завітали голова районної ради Сергій Сітарський, депутати районної ради Олег Бабійчук та Володимир Болебрух, очільник громади Владислав Яклюшин.

Свято першого дзвоника у всіх асоціюється із родинним святом, бо школярів проводжають до Храму Науки всією родиною. Найбільше хвилюються першокласники, адже перед ними відкриваються двері у світ незвіданого досі, цікавого і прекрасного.

Вітаючи, Сергій Сітарський звернувся і до учнів, і до педагогів, і до батьків: «Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це всенародне  свято, яке завжди залишається в пам’яті кожної людини. Приходить воно до нас разом із початком нового навчального року, коли перед дітьми знову гостинно відчиняються двері шкіл.

Для когось навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – останнім чи черговим. Але день, яким він відкривається, однаково хвилюючий і незабутній – святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів. І, звичайно, закличним дзвоником.

Усім бажаю досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, нашим дорогим першокласникам — ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!

Тож з нагоди Дня знань  щиро вітаю усіх з початком навчального року. Бажаю міцного здоров’я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань, адже вони це сила!».

Очільник району, привітавши учнів і вчителів з Днем знань, вручив Грамоту відділу освіти Вінницької РДА та сертифікат на 1,0 тис.грн. за перемогу трудового колективу в номінації «Якісна підготовка закладу до роботи в умовах НУШ». 

До привітань долучились і депутати районної ради Олег Бабійчук та Володимир Болебрух, Стадницький сільський голова Владислав Яклюшин, які побажали усім школярам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Щоб здібності та наполегливість стали запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприяли цьому - високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної дитини. Також звернулись і до вчителів, яким висловили найщиріші слова подяки, за те, що щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя.

Від депутата районної ради Олега Бабійчука та підприємства, яке працює на території Стадницької сільської ради 22 першокласника отримали подарунки до школи.

І нарешті, завершуючи привітання, голова районної ради Сергій Сітарський вручив директору школи сертифікат на отримання великого телевізора у вестибюль школи для проведення виховних заходів, кошти на який передбачені в районному бюджеті за сприяння депутатів Олега Бабійчука та Володимира Болебруха.  

Свято першого дзвоника для дітей пройшло урочисто з незабутніми враженнями. А Перший дзвоник покликав усіх за парти і до навчання...

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація