Голова районної ради взяв участь в позачерговій 42 сесії обласної Ради

24.02.20

Про найважливіші питання життєдіяльності Вінниччини, затвердження Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року, та, чи не найголовніше питання – впровадження медичної реформи і формування опорних лікарень, обговорювали депутати на позачерговій 42 сесії обласної Ради 21 лютого 2020 року, в якій прийняв участь голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський.

Засідання 42 позачергової сесії обласної Ради депутати розпочали з роботи у тестовому режимі системи документообігу «Рада».

Після цього в залі провели перереєстрацію депутатів – 60 обранців з 84 загального складу Ради розпочали роботу.

Під час блоку оголошень голова обласної Ради Анатолій Олійник зачитав лист жителів сіл Вінницькі Хутори, Щітки та Писарівки,  щодо висловлення подяки депутату обласної Ради Сергію Кривешку за його сумлінну працю, допомогу жителям та шанобливе ставлення до проблем людей.

Згідно з розпорядженням голови обласної Ради для розгляду на пленарному засіданні позачергової 42 сесії обласної Ради запропоновано 26 питань. Враховуючи те, що проєкт рішення «Про стягнення Андрієвській Н.М. – директору комунального некомерційного підприємства «Вінницький обласний спеціалізований будинок дитини з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки Вінницької обласної Ради» не був розглянутий жодною постійною комісією обласної Ради, голова обласної Ради Анатолій Олійник запропонував виключити цей проєкт рішення з проєкту порядку денного пленарного засідання сесії обласної Ради. Пропозиція була підтримана більшістю депутатів.

Крім того, було знято питання «Про передачу майна до комунальної власності територіальних громад м.Вінниці».  Натомість за пропозицією депутата Геннадія Мазура до порядку денного включили два звернення: «Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо скасування абонентської плати за транспортування газу» та «Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права посадових осіб місцевого самоврядування на соціальні гарантії та пенсійне забезпечення».

Під час засідання сесії депутат Андрій Ковальов запропонував висловити підтримку нашим співгромадянами, які вчора, 20 лютого, повернулись з китайської провінції Ухань.

Депутат Геннадій Мазур констатував, що на звернення щодо ринку землі, яке вінницькі депутати направили два місяці тому до Верховної Ради, досі не має відповіді. Геннадій Федорович запропонував повторно направити це звернення.

Депутат Вадим Соляник порушив питання закриття районних лікарень і запропонував скликати новостворену Госпітальну раду  для розгляду і подальшої зміни переліку опорних лікарень у рамках медичної реформи. Проблематику підтримав його колега Сергій Стаднік щодо Барської лікарні, Юрій Семенюк щодо Крижопільської лікарні та Тетяна Антонець. Громадська активістка Інна Віткіна зачитала лист від жителів Шаргородського району у підтримку цієї пропозиції.

Відтак протягом роботи сесії обласної Ради депутати підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки зі змінами та доповненнями; затвердили звіт про виконання обласного бюджету за 2019 рік, затвердили Порядок використання коштів обласного бюджету для здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян на міжміських внутрішньообласних маршрутах загального користуванні у Вінницькій області. Депутати рекомендували органам місцевого самоврядування адміністративно-територіальних одиниць Вінницької області розробити Порядки здійснення компенсаційних виплат за проїзд громадян, які мають право на пільговий проїзд автомобільним транспортом на маршрутах загального користування відповідно до законів України та передбачити в місцевих бюджетах кошти для його фінансування.

Також, на 42 позачерговій сесії депутати розглянули додатково внесених два питання порядку денного. Зокрема, депутати підтримали «Звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо скасування абонентської плати за транспортування газу» та затвердили «Звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо врегулювання пенсійного забезпечення посадових осіб місцевого самоврядування».

На завершення розгляду питань порядку денного позачергової 42 сесії присутні депутати обговорили та не підтримали проведення реорганізації комунального некомерційного підприємства «Заболотненський дитячий психоневрологічний санаторій імені академіка Д. К. Заболотного Вінницької обласної Ради» шляхом приєднання його до комунального некомерційного підприємства «Липовецька обласна лікарня відновного лікування дітей з органічним ураженням центральної нервової системи, порушенням психіки і опорно-рухового апарату Вінницької обласної Ради».

Окрім того, розглянули питання про реорганізацію комунальних некомерційних підприємств «Кашперівський дитячий туберкульозний санаторій «Лісова пісня» Вінницької обласної Ради», «Маньковецький обласний дитячий туберкульозний санаторій «Зелений гай» Вінницької обласної Ради», «Могилів-Подільський дитячий легеневий тубсанаторій Вінницької обласної Ради», «Козятинська обласна туберкульозна лікарня Вінницької обласної Ради», «Могилів-Подільський обласний протитуберкульозний санаторій для дорослих Вінницької обласної Ради» шляхом приєднання їх до комунального некомерційного підприємства «Вінницьке обласне спеціалізоване територіальне медичне об’єднання «Фтизіатрія».

Загалом під час засідання 42 позачергової сесії обласної Ради 7 скликання депутати розглянули 27 питань.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація