Голова районної ради взяв участь в круглому столі «Підвищення ефективності управління земельними ресурсами в аграрній сфері. Можливості та інструменти для розвитку сільських громад»

20.04.18

Сьогодні, 20 квітня, голова районної ради Сергій Сітарський прийняв участь в круглому столі на тему: "Підвищення ефективності управління земельними ресурсами в аграрній сфері. Можливості та інструменти для розвитку сільських громад та агровиробників". 

Метою даного заходу було обговорення практичних підходів до врегулювання питань управління земельними ресурсами в межах сільських громад, інструментів та прикладів ефективного використання земельних ресурсів для розвитку сільських територій та агробізнесу. 

Зі вступним словом та привітанням до присутніх звернувся представник Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької обласної державної адміністрації, депутат районної ради Ігор Федчишин. 

Модератором круглого столу виступив координатор регонального офісу реформ з децентралізації та розвитку у Вінницькій області Олег Левченко. 

Під час засідання обговорили такі важливі та актуальні теми, як "Розвиток земельного законодавства України: чого очікувати в 2018 році", Впровадження земельної реформина місцевому рівні: управління землями сільськогосподарського призначення у Вінницькій області, роль земельних ресурсів у розвитку громад: досвід та перспективи; рейдерство в земельних відносинахта шляхи його подолання", "Обговорення місцевих земельних проблем, які потребують вирішення на регіональному та державному рівні".   

На завершення на відкритій дискусії присутні обговорили тему "Пошук консенсусу у відкритті ринку землі. Точка зору сільськогосподарських товаровиробників, місцевих громад та представників органів місцевої влади". 

Голова районної ради Сергій Сітарський приймав активну участь в обговореннях, задавав питання. Адже земельні питання - це те, що турбує сьогодні і сільських голів, і мешканців громад. Такі заходи цікаві, потрібні та важливі для пошуку шляхів розвитку та вирішення актуальних питань. Проведення таких заходів призводить до створення нових можливостей для працевлаштування сільського населення та покращення умов проживання в сільській місцевості. 

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація