Голова районної ради взяв участь в апаратній нараді

02.07.19

01 липня голова районної ради Сергій Сітарський прийняв участь в черговій апаратній нараді під керівництвом голови районної державної адміністрації Михайла Демченка. На нараді начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники районних служб звітували про проведену за минулий тиждень роботу. 

Керівники району заслухали оперативну інформацію про поточну ситуацію у галузях охорони здоров’я, освіти, культури, фінансового сектору, агропромислового комплексу, соціальної політики.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Лариса Микитюк зазначила, що за І півріччя 2019 року до зведеного бюджету району надійшло 84,5 млн.грн., що становить 109,8% до помісячного розпису. Понад план надійшло 7,5 млн.грн. Усі місцеві бюджети району по доходах за І півріччя виконано.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Світлана Томусяк поінформувала, що з 1 липня розпочинається відпускна кампанія. В пришкільних таборах району оздоровлено2 240 дітей. Зараз 176 дітей оздоровлюється в стаціонарних таборах, і ще має оздоровитись 22 дитини.

Начальник управління економіки райдержадміністрації Ольга Скорбач повідомила, що визначено переможців обласного конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи). По Вінницькому району було подано 7 заявок, всього по області – 135. Із них 3 стали переможцями:

1. ФОП Архіпова Міні-ферма «Перепілочка», виграли 25,0 тис.грн., с.Лука-Мелешківська.

2. гр. Васюра Тетяна Анатоліївна, встановлення виробів з натуральної деревени в поєднанні з різьбленням, виграли 50 тис.грн., с.Зарванці.

3. ФОП Железняк Н.Ф., виробництво натуральних солодощів шляхом переробки екологічно-чистих фруктів та ягід зі свого саду в домашній майстерні, виграли 25,0 тис.грн., с.Вінницькі Хутори.

Головний лікар первинної медико-санітарної допомоги Вадим Пасічник зазначив, що на сьогодні близько 90% населення району заключили декларації з сімейними лікарями. Проводиться закупівля нової комп’ютерної техніки.

По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд доручень окремим керівникам структурних підрозділів, установ та організацій району.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація