Голова районної ради взяв участь у загальних зборах громадян в селі Мізяківські Хутори

02.04.18

Днями в селі Мізяківські Хутори відбувся схід села. На загальному зібранні були присутні голова районної ради Сергій Сітарський, голова районної державної адміністрації Михайло Демченко, місцеві підприємці та жителі села.

Мізяківсько-Хутірський сільський голова Василь Король прозвітував перед громадою про роботу сільської ради за 2017 рік. Також обговорили перспективний план щодо добровільного об’єднання територіальної громади.

Про стан справ по проведенню правоохоронної діяльності в населених пунктах Мізяківсько-Хутірської сільської ради виступив місцевий дільничний.

Голова районної ради Сергій Сітарський роз’яснив людям ситуацію щодо добровільного об’єднання територіальних громад. Він розповів про основні переваги та недоліки ОТГ.

 

Голова райдержадміністрації Михайло Демченко проінформував присутніх про плани, які мають бути реалізовані в цьому році: планується ремонт дорожнього покриття дороги від селища Стрижавка до села Мізяківські Хутори; будуть вживатись заходи для покращення умов праці для власників земельних паїв, щоб місцеві підприємці, орендарі та фермери могли спокійно працювати. порадив сільській раді брати участь в грантовій діяльності та залучати педагогічний колектив до написання проектів, які б дали старт для розвитку територіальної громад.

На обговорення також було винесено питання щодо взаємодії орендарів, пайовиків та сільської ради в добросовісному виконанні договорів оренди земельних часток (паї). Про стан справ по розгляду справи в суді між товариствами ПК «Справа» та «Колорит-Агрос».

В залі Будинку культури зібралось багато людей. Вони задавали різного характеру питання та отримували на них змістовні відповіді.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація