Голова районної ради взяв участь у нараді керівників закладів загальної середньої освіти

21.06.19

20 червня 2019 року було проведено робочу нараду з керівниками закладів загальної середньої освіти  району. В роботі наради взяли участь голова районної ради Сергій Сітарський, голова райдержадміністрації Михайло Демченко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Світлана Томусяк.

Під час наради начальник відділу освіти Світлана Томусяк зосередила увагу присутніх на питаннях щодо проведення урочистостей з нагоди вручення документів про загальну середню освіту, виконанні вимог ст. 30 «Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти», Закону України «Про освіту» щодо формування відкритих та загальнодоступних інформаційних ресурсів на сайтах закладів освіти та ознайомила з питанням використання субвенції з державного бюджету на НУШ та надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами.

Інформацію про підсумки проведення ДПА, а також про замовлення та видачу документів про освіту у закладах загальної середньої освіти району довела до відома керівників закладів освіти головний спеціаліст Олена Кугай, а з інформацією щодо замовлення підручників на 2019-2020 н.р. та відпочинку дітей у пришкільних таборах виступила головний спеціаліст Інна Медяна.

Методист Центру навчально-методичного забезпечення закладів освіти Вінницького району Василь Столяренко під час свого виступу  провів  системний аналіз підсумків Спартакіади серед учнів закладів загальної середньої освіти району. Також було розглянуто питання участі закладів освіти у спортивно–масовій роботі протягом 2018–2019 н.р.

З підсумками гурткової роботи у закладах освіти району протягом 2018–2019 н.р. присутніх ознайомила в.о. директора КЗ «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Катерина Федорець.

Після почутого присутні обговорили нагальні питання освітніх закладів: готовність до проведення ремонтних робіт та підготовка шкіл до наступного навчального року. на завершення керівники району подякували всім очільникам навчальних закладів за відданість обраній справі, професіоналізм та високі досягнення, побажав натхнення, змістовного, приємного відпочинку під час літньої відпустки, успіхів у роботі та нових звершень у професійній діяльності.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація