Голова районної ради взяла участь в щотижневій апаратній нараді

08.09.20

07 вересня 2020 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Євгенія Луценка  відбулася щотижнева апаратна нарада за участю голови районної ради Тетяни Закревської, позаштатного радника голови РДА Миколи Чухрія,  керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району. Очільники району заслухали інформацію керівників структурних підрозділів та служб району щодо основних напрямів життєдіяльності району за минулий тиждень та про основні питання на поточний тиждень. Провідний інспектор сектору взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату райдержадміністрації Петро Олексій поінформував про перехід Вінницького району в «Помаранчеву зону» та  протиепідемічні обмеження, передбачені для «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки:

  • заборона проведення масових заходів за участю більш як 220 осіб та більше однієї особи на кВ. метрів площі будівлі або території, де проводиться захід;
  • заборона відвідування закладів освіти здобувачами освіти групами кількістю більше як 20 осіб, крім загальноосвітньої, загальної середньої позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти;
  • заборона діяльності закладів, що надають послуги з розміщення, крім готелів;
  • заборона проведення закладами охорони здоров’я планових заходів госпіталізації, крім надання медичної допомоги внаслідок ускладненого перебігу вагітності та пологів.

Головний лікар Вінницької центральної районної клінічної лікарні Олександр Кривов'яз поінформував, що кількість ліжок в ЦРКЛ, які призначені для лікування хворих на COVID-19 збільшено з 96 до 106. Наразі на стаціонарному лікування у ЦРКЛ знаходиться 118 пацієнтів. Головний лікар ЦПМСД Вадим Пасічник повідомив, що 08 вересня 2020 року буде передано 6 автомобілей на амбулаторії Вінницького району.Голова райдержадміністрації доручив начальнику управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Надії Ходацькій активізувати роботу щодо пошуку та придбання житла за рахунок виплати грошової компенсації для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа  з метою реалізації їх прав на отримання житла.Начальник архівного відділу районної державної адміністрації Ніна Палій наголосила, що у зв’язку з завершенням адміністративно-територіальної реформи та пов’язаною з нею ліквідацією (реорганізацією) райдержадміністрацій до кінця поточного року  потрібно провести науково-технічне опрацювання  документів та їх передачу на державне зберігання в архівний відділ райдержадміністрації. По завершенню апаратної наради керівництвом надано ряд доручень окремим  керівникам структурних підрозділів, установ та організацій району.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація