Голова районної ради в складі Вінницької делегації перебував з офіційним візитом у Румунії

30.01.19
З 27 по 29 січня делегація Вінницької області перебувала з офіційним візитом у Республіці Румунія на запрошення Президента Ясської повітової Ради Марічела Попа. До складу делегації увійшли голова обласної Ради Анатолій Олійник, заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук, працівники виконавчого апарату обласної Ради, депутати обласної Ради та голови 13 районних та трьох сільських рад Вінниччини, в тому числі, голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський. 
 
Основна мета візиту вінницької делегації – участь у міжнародному науково-практичному семінарі «Досвід функціонування системи місцевого самоврядування та децентралізації у Республіці Румунія».
 
 
Під час перебування за кордоном вінницька делегація ознайомилась із роботою Парламенту Республіки Румунія – Палатою депутатів, Сенату у м. Бухарест. Також провели низку зустрічей, де на досвіді Румунії обговорили питання децентралізації управління на регіональному та місцевому рівнях. В рамках Програми відбулись зустрічі із Президентом Ясської повітової Ради  Марічелом Попа, віце-президентами, секретарем Ясської повітової Ради, керівниками муніципалітетів та округів з метою обговорення питань функціонування органів місцевого самоврядування, обміну досвідом децентралізації управління на регіональному та місцевому рівнях.
 
 
Учасники офіційної делегації ознайомились із системою адміністративно-територіального устрою Республіки Румунії, з організацією роботи центральних та місцевих органів влади і управлінь.
 
Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація