Голова районної ради та заступник прийняли участь в апаратній нараді...

01.10.18

Сьогодні, 01 жовтня, голова районної ради Сергій Сітарський та його заступник Олексій Плакида прийняли участь в черговій апаратній нараді під керівництвом голови районної державної адміністрації Михайла Демченка. На нараді начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники районних служб звітували про проведену за минулий тиждень роботу. 

Управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації триває прийом документів на субсидію в опалювальний період. 27 «Пакунків малюка» отримають родини для новонароджених на цьому тижні.

В районі зібрано соняшник на площі 6140 га (78%), середня урожайність  31,8 ц/га. Соя зібра на площі 2 580 га, урожайність 27 ц/га. Посіяно озимої пшениці 4 600 га. Вже традиційно, після збору сільгоспвиробниками врожаю, у м.Вінниці проводяться осінні ярмарки. З Вінницького району щосуботи, протягом місяця, будуть представляти свою продукцію  на осінньому ярмарку 26 сільськогосподарських товаровиробників.

У Вінницькій центральній районній клінічній лікарні проводяться роботи з будівництва зовнішнього ліфта.

28 вересня 2018 року був останній день подачі документів на обласний конкурс ДФРР. Дві ОТГ подали проекти: по енергозбереженню – Якушинецька школа та реконструкція спортивного залу – Сокиринецька. По 15 обласному конкурсу проектів розвитку територіальних громад сільські, селищні ради чекають співфінансування з районного бюджету. Наразі проводяться підготовчі роботи.

Районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з лікарями ЦРКЛ та обласної дитячої лікарні було проведено зустріч з прийомними батьками  та опікунами, піклувальниками по питанню статевого виховання дітей.

 По завершенню апаратної наради голова райдержадміністрації Михайло Демченко дав доручення керівникам структурних підрозділів тримати на особистому контролі питання освоєння у 2018 році коштів за рахунок субвенцій із державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку району. Головним розпорядникам бюджетних коштів забезпечити  ефективне  використання у 2018 році коштів субвенції із державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку Вінницького району. ЦПМСД вивчити проблематику та опрацювати алгоритм дій щодо створення пунктів здоров’я  на території району. Відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації забезпечити щотижневий моніторинг нарахування та виплати орендної плати за земельні частки (паї).

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація