Голова районної ради та заступник прийняли участь в апаратній нараді...

05.11.19

04 листопада, голова районної ради Сергій Сітарський та його заступник Олексій Плакида прийняли участь в щотижневій апаратній нараді з начальниками відділів та управлінь райдержадміністрації, керівниками районних служб під керівництвом голови районної державної адміністрації Михайла Демченка.

Очільники району заслухали інформацію про стан агропромислового комплексу району, питання медичного та соціального забезпечення, освітньої галузі, стан виконання районого бюджету тощо.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Лариса Микитюк повідомила, що до загального фонду зведеного бюджету району за 10 місяців поточного року надійшло  власних  доходів в сумі 152061,1 тис.грн, що становить 87,8% до плану на рік з урахуванням змін (заплановано – 173108,0тис.грн) та 105,0% до плану на звітний період (заплановано – 144863,0тис.грн), понад план надійшло 7198,1тис.грн.

Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Надія Ходацька зазначила, що з державного бюджету виділено 8,0 млн грн на фінансування пільг та житлових субсидій населенню. В автоматичному режимі здійснено перерахунок майже 4 тис. пільговикам та понад 5 тис. субсидіантам.  

У свою чергу, начальник відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації Інна Грига поінформувала, що господарства району завершили збір сільськогосподарських культур. Продовжується підготовка ґрунту під посів ярих культур на 2020 рік, зорано – 11200 га, це - 54,5% до плану (20557 га). Поголів’я ВРХ в районі складає 1924 голів, зокрема корів - 701 гол. Поголів’я свиней складає - 7469 гол, птиці – 920 тис гол.

Начальник управління економіки райдержадміністрації Ольга Скорбач нагадала, що  до 1 грудня 2019 року триває прийом проектних заявок для отримання фінансування за рахунок коштів обласного природоохоронного фонду в Департаменті міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації.  

Головний лікар первинної медико-санітарної допомоги Вадим Пасічник повідомив, що протягом минулого тижня, більше 3500 жителів Вінницького району зробили щеплення від дифтерії. Близько 92% населення району заключили декларації з сімейними лікарями.

По завершенню апаратної наради було надано ряд доручень окремим  керівникам структурних підрозділів, установ та організацій району.

За матеріалами сайту
Вінницької РДА

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація