Голова районної ради та заступник прийняли участь в апаратній нараді...

28.10.19

28 жовтня голова районної ради Сергій Сітарський та його заступник Олексій Плакида прийняли участь в черговій апаратній нараді під керівництвом голови районної державної адміністрації Михайла Демченка. На нараді начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники районних служб звітували про проведену за минулий тиждень роботу. 

В районі завершуються осінньо-польові роботи. Господарства району продовжують збір кукурудзи на зерно. По оперативним даним вже  зібрано 8265 га, а це - 87% до посівної площі. Середня урожайність становить 90 ц/га. Завершуються розрахунки за оренду землі. Нараховано орендної плати 71,4 млн грн (10,5% до розрахункової вартості землі), виплачено 62,8 млн грн, а це 92%.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Світлана Томусяк повідомила, що в навчальних закладах Вінницького району розпочалися осінні канікули.

Начальник управління економіки райдержадміністрації Ольга Скорбач зазначила, що опрацьовано звіти ДП «Архітектурно-планувального бюро» при архітекторі Вінницького району. За результатами роботи підприємство спрацювало прибутково та ефективно. Наразі розробляється Програма соціального і економічного розвитку Вінницького району на 2020 рік.

Головний лікар первинної медико-санітарної допомоги Вадим Пасічник повідомив, що в Україні зафіксовано спалах дифтерії. Тому, єдиний спосіб захиститися від дифтерії і попередити розвиток небезпечних ускладнень – вакцинація. В кожній амбулаторії є вакцини. Усі бажаючі зможуть привитися безкоштовно. Аби не захворіти на дифтерію – дорослим необхідно раз у 10 років робити щеплення. Згідно з календарем щеплень, в дитячому віці - це два, шість і шістнадцять років.

По завершенню апаратної наради було надано ряд доручень окремим керівникам структурних підрозділів, установ та організацій району.

 

За матеріалами 
Вінницької РДА

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація