Голова районної ради розпочала огляд підготовки закладів освіти до нового навчального року в умовах адаптивного карантину

20.08.20

19 серпня голова районної ради Тетяна Закревська здійснила планову  кущову робочу поїздку у навчальні заклади  Вінницького  району щодо огляду стану готовності  закладів загальної середньої освіти до організованого початку 2020 навчального року. Адже, згідно з рекомендаціями МОН, керівникам закладів освіти необхідно поінформувати учасників освітнього процесу та працівників про подовження адаптивного карантину та заборони, що діють на території України на період дії карантину в залежності від рівня епідемічної небезпеки в регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях. Також у закладах освіти мають бути проведені інструктажі з безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу, правил поведінки у закладах освіти, правил пожежної безпеки, електробезпеки, безпеки дорожнього руху, профілактики шлунково-кишкових захворювань, норм гігієни та виробничої санітарії, правил поведінки в громадських місцях, а також інстуктажі щодо поводження з незнайомими людьми та предметами, користування громадським транспортом, попередження травмування тощо. Після огляду Мізяківсько-Хутірської ЗОШ І-ІІІ ст., Переорської  СЗШ І-ІІ ст., Лаврівської СЗШ І-ІІ ст., Медвідської СЗШ І-ІІ ст.  стосовно підготовки  закладів освіти, згідно вказаних рекомендацій, до нового навчального року та опалювального сезону в умовах адаптивного карантину - Тетяною Петрівною - головою  районної ради, відмічено про готовність освітніх закладів Вінницького району, як уже майже виконано. Адже залишається тиждень до початку зустрічі вчителів з учнями, і для початку навчального процесу в кожному закладі  на повну киплять активні роботи.  Уже закуплені засоби  індивідуального захисту, рукомийники, мило рідке, паперові рушники та антисептичні засоби для обробки рук, паперові серветки; додатково проведено навчання працівників щодо використання засобів індивідуального захисту.

Наступний огляд щодо підготовки закладів освіти до нового навчального року та опалювального сезону в умовах адаптивного карантину відбудеться планово на наступному  тижні.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація