Голова районної ради разом з представниками Вінницької міської ради зустрілись з трудовим колективом Вінницької ЦРКЛ

25.01.21

Сьогодні, 25 січня, як і було обіцяно, голова районної ради Ігор Шутак разом з представниками Вінницької міської ради зустрілись з трудовим колективом Вінницької ЦРКЛ, аби заспокоїти та з перших вуст донести до працівників лікарні інформацію щодо передачі в комунальну власність Вінницької міської ТГ КНП «Вінницька центральна районна клінічна лікарня». Адже, ще не прийняті рішення ні Вінницької міської ради про прийняття, ні Вінницької районної ради про передачу районної лікарні, а серед працівників лікарні розповсюджується недостовірна інформація про ліквідацію медичного закладу у разі передачі його в комунальну власність міста. В зустрічі, як і минулий раз, взяли участь заступник голови Вінницької міської ради Галина Якубович та директор Департаменту охорони здоров’я ВМР Олександр Шиш.

В присутності головного лікаря закладу Олександра Кривов’яза запрошені представники з міста запевнили трудовий колектив, що інформація щодо ліквідації медичного закладу та звільнення всіх працівників, не відповідає дійсності. Вони   розповіли трудовому колективу, що Вінницька міська рада готова прийняти Вінницьку ЦРКЛ як цілісний майновий комплекс зі збереженням усіх працівників. 

Спілкуючись з працівниками районної лікарні, Галина Якубович та директор Департаменту охорони здоров’я ВМР Олександр Шиш, роз’яснили про подальше існування та функціонування закладу після прийняття його до мережі міських закладів охорони здоров’я, акцентувавши увагу на тому, що ніяких змін для лікарні та її пацієнтів не відбудеться, зміниться лише власник, що районну лікарню ніхто закривати не буде, всі працівники залишаться працювати і будуть забезпечені всіма соціальними гарантіями, які отримують лікарі міських закладів охорони здоров’я.

Також наголосили на тому, що в разі передачі у місто районної лікарні ковідним медикам гарантовано муніципальні надбавки, а всім працівникам - робота і зайнятість.

В ході зустрічі були заслухані і варіанти вирішення питань від членів трудового колективу, але сподіваємось, що представники міста донесли до працівників Вінницької районної лікарні свої головні меседжі, які були почуті і зрозумілі.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація