Голова районної ради разом з працівниками виконавчого апарату взяли участь у семінарі по запровадженню інноваційних методів управління територіями

08.06.18

7 червня відбувся семінар «Впровадження інструментів е-демократії та онлайн-сервісів – стратегічна інвестиція в розвиток громади», організаторами якого виступила Агенція регіонального розвитку у Вінницькій області. Відкрила семінар директор Агенції регіонального розвитку Наталія Гижко, коротко ознайомивши з темою семінару та запрошуючи всіх присутніх представників громад до співпраці. Активними учасниками заходу стали голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський, заступник керівника апарату районної ради, начальник відділу комунальної власності, розгляду звернень громадян та кадрової роботи Дмитро Часовських, начальник відділу організаційного, інформаційного забезпечення діяльності ради Анжеліка Храпко.

Мета даної зустрічі - запропонувати громадам запроваджувати інноваційні методи управління територіями, а саме, новітні онлайн інструменти: «Відкрите місто», «Громадський бюджет» та «Єдина система місцевих петицій», створені в рамках швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що фінансується Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва.

Загалом в семінарі взяло участь 27 представників з 9 громад. І одразу видно результати: під час семінару Дашівська об’єднана територіальна громада підписала з Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа» та громадською організацією «Квітка на камені» меморандум про співпрацю з метою запровадження онлайн-інструменту «Відкрите місто».

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація