Голова районної ради провів нараду з керівниками комунальних підприємства, установ та закладів

01.10.18

Традиційно, кожного першого понеділка місяця проводиться нарада з керівниками комунальних підприємств, закладів, установ, організації Вінницької районної ради.

От і 01 жовтня поточного року голова районної ради Сергій Сітарський провів чергову нараду, в якій взяли участь директор КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Андрій Заводян, головний бухгалтер КУ «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради Раїса Коломієць, редактор КО «Редакція Вінницької регіональної газети «Подільська зоря» Вінницької районної ради Федір Бежнар, головний лікар КЗ «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради Вадим Пасічник, завідувач «Вінницького районного Трудового архіву» Вінницької районної ради Микола Скоробогач, директор КП «Саланг» Вінницької районної ради Валентин Настоящий, заступник голови районної ради Олексій Плакида, заступник керуючого справами, начальник відділу комунальної власності, розгляду звернень громадян та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради Дмитро Часовських, головний спеціаліст відділу Марина Романенко та завідувач сектору правового забезпечення виконавчого апарату районної ради Альона Шабленко.

Кожен керівник розповів про діяльність закладу, існуючі проблеми та подальші плани. В ході обговорення присутні розглядали можливі шляхи вирішення існуючих проблем.

Так головний бухгалтер КУ «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради Раїса Коломієць довела до відома про відсутність коштів на встановлення нового лічильника на опалення згідно нового законодавства та повідомила про неготовність до нового опалювального сезону.

Директор КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Андрій Заводян зазначив, що ще протягом жовтня відбувається корегування і формування груп та відділень закладу, але загалом заклад працює в нормальному режимі. Приємно відзначити, що в цьому році запрацював новий гурток з футболу в Якушинецькій ОТГ.

Стосовно роботи Вінницької регіональної газети «Подільська зоря» редактором Федором Бежнаром було зазначено про початок процесу роздержавлення друкованого засобу.

Завідувач «Вінницького районного Трудового архіву» Вінницької районної ради Микола Скоробогач проінформував про нормальну і злагоджену роботу закладу та зазначив, що всі заплановані показники будуть до кінці року виконані.

Директор КП «Саланг» Вінницької районної ради Валентин Настоящий розповів про роботу закладу та повідомив про такі проблеми. На сьогодні у зв’язку з підняттям тарифів на вивезення сміття переважна кількість громад вимушена буде розривати договора на вивезення сміття і проблеми «лягають» на плечі комунального підприємства. Також обговорювався ремонт ФАПу в с.Побережне.  

Головний лікар Вадим Пасічник повідомив про недостатнє фінансування для повноцінного утримання закладів первинної ланки та зазначив, що звернувся з відповідними листами до районної ради. Також розповів про проведення реформи та діяльність закладу на теперішній час.  

За результатами наради були визначені відповідні заходи та надані окремі доручення. 

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація