Голова районної ради провів чергову нараду з керівниками комунальних підприємства, установ та закладів

04.06.18

Не відходячи від графіку, в перший понеділок місяця проводиться нарада з керівниками комунальних підприємств, закладів, установ, організації Вінницької районної ради.

Тому, сьогодні, 04 червня, голова районної ради Сергій Сітарський провів чергову нараду, в якій взяли участь директор та головний бухгалтер КУ «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради Олена Кривошеєва та Раїса Коломієць, директор КУ «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Олена Наскальна, заступник редактора КО «Редакція Вінницької регіональної газети «Подільська зоря» Вінницької районної ради Андрій Остапчук, головний лікар Вінницької центральної районної клінічної лікарні Олександр Кривов’яз, головний лікар КНП «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради Вадим Пасічник, завідувач «Вінницького районного Трудового архіву» Вінницької районної ради Микола Скоробогач,в.о. директора КЗ «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Катерина Федорець, заступник керуючого справами, начальник відділу комунальної власності, розгляду звернень громадян та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради Дмитро Часовських, начальник та головний спеціаліст відділу організаційного, інформаційного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату районної ради Анжеліка Храпко та Інна Заєць, завідувач сектору правового забезпечення виконавчого апарату районної ради Альона Шабленко.

Дмитро Часовських на початку наради звернув увагу всіх керівників на дотримання Закону України «Про доступ до публічної інформації», оскільки на адресу районної ради надійшов лист від уповноваженої Верховної Ради України з прав людини саме щодо недотримання керівниками комунальних закладів та установ  зазначеного закону.

Потім кожен керівник розповів про діяльність закладу, існуючі проблеми та подальші плани.

Так, головний лікар Вінницької центральної районної клінічної лікарні Олександр Кривов’яз наголосив на тому, що на сьогодні існує небезпека захворювання на кір і в лікарні вже є пацієнти, які звернулись за медичною допомогою. Потім на запитання голови районної ради, чи залишаться в межах медичної реформи всі відділення, Олександр Кривов’яз зазначив, що однозначно потрібна реорганізація, оскільки утримуються всі відділення (а це захищені статті), але на сьогоднішній день вони не є заповненими, тому не бачить необхідності в їх утриманні. Також наголосив, що існує проблема з роботою стоматологічних кабінетів та утриманням штату стоматологів. На що голова районної ради  Сергій Сітарський рекомендував звертатись до сільських, селищних голів щодо передачі коштів у вигляді іншої субвенції на утримання лікарів-стоматологів.  

Продовжив інформування головний лікар КНП «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради Вадим Пасічник. Він розповів про запровадження медичної реформи, а саме, щодо підписання декларацій з сімейними лікарями та наголосив на проблемах, які при цьому виникають. Щодо забезпечення лікарів заробітною платою повідомив, що за травень місяць всі виплати здійснено, а на червень за інформацією фінансового управління  райдержадміністрації кошти будуть. Однак, тепер виникла інша проблема - недостатньо фінансування на утримання самого Центру. Питання потребує вивчення та пошуку шляхів вирішення. У зв’язку з відсутністю коштів на утримання ФАПів, Центром надіслані листи до сільських, селищних голів по питанню прийняття ФАПів на баланс сільських, селищних рад. Питання відкрите, оскільки потребує вивчення сільськими, селищними радами щодо утримання ФАПів за рахунок місцевих бюджетів. Відзначив про початок роботи фірми «Нейромед», яка буде проводити обстеження паієнтів за допомогою апарату МРТ для населення Вінницького району, які певний час в районі були відсутні. Додатково проінформував про виконання ремонтних робіт адміністративному корпусу, які за попередніми даними планується завершити до кінця літа.

Директор КУ «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради Олена Кривошеєва повідомила, що по фінансуванню  закладу поки що питань немає. З’ясовується питання подальшої роботи  центру на території Лука-Мелешківської ОТГ: воно вивчається і знаходиться на контролі. На сьогодні готуються пакети документів на списання майна спільної власності для винесення питання на сесію районної ради. Також, проінформувала, що 12-13 червня працівники готуються до виїзного заходу в літній табір «Лісова казка», де пройде дводенний тренінг для підопічних територіальних центрів, в якому поєднаються і навчання, і відпочинок.

Катерина Федорець, в.о. директора КЗ «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради та Олена Наскальна, директор КУ «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради проінформували про старт відпускних кампаній у закладах. Зазначили, що також існує питання по подальшій співпраці  з об’єднаними громадами на наступний навчальний рік.

Інформуючи про роботу «Вінницького районного Трудового архіву» Вінницької районної ради, завідувач Микола Скоробогач зазначив, що робота налагоджена, однак існує брак приміщення для зберігання архівних справ. Очільник районної ради підтвердив, що це є проблемним питанням, але воно вивчається і знаходиться на контролі виконавчого апарату районної ради.

Про збір сміття та проведення відновлювальних робіт в с. Медвідка доповів директор КП «Саланг» Валентин Настоящий. Також повідомив, що на черзі початок ремонтних робіт у ФАПі с. Побережне.

Наостанок, про роботу комунальної організації інформував заступник редактора КО «Редакція Вінницької регіональної газети «Подільська зоря» Вінницької районної ради Андрій Остапчук. Процес роздержавлення організації відтерміновано до 1 жовтня, тому нагальним питанням сьогодні є збільшення тиражу газети, а саме, підписка газети на друге півріччя 2018 року, над чим і працює редакція газети. Приємно відзначити, що з метою збереження газети та збільшення тиражу всі комунальні установи районної ради активно прийняли участь у підписці газети на друге півріччя.     

Після заслуханого визначено завдання та надано ряд пропозицій щодо подальшої роботи та співпраці з об’єднаними територіальними громадами.   

 

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація