Голова районної ради провела нараду з керівниками комунальних закладів, установ та підприємств

02.11.20

02 листопада 2020 року головою районної ради Тетяною Закревською проведено нараду з керівниками комунальних підприємств, закладів та установ щодо обговорення нагальних питань.

В нараді взяли участь заступник голови районної ради Олексій Плакида, директор КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Андрій Заводян, директор КЗ «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Олена Оцвера, головний лікар КНП «Вінницька ЦРКЛ» Вінницької районної ради Олександр Кривов’яз, головний лікар КНП «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради Вадим Пасічник, директор КУ «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Олена Наскальна, директор Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради Олена Кривошеєва та головний бухгалтер установи, працівники виконавчого апарату районної ради: Дмитро Часовських, Ірина Тупчій та Марина Романенко.

Керівники комунальних підприємств, закладів та установ розповіли про особливості своєї роботи в період карантину, зокрема про роботу підпорядкованого підприємства розповів головний лікар КНП «Вінницька ЦРКЛ» Вінницької районної ради - Олександр Кривов’яз, який повідомив, що наразі в лікарні перебуває 136 пацієнтів з COVID-19, до кінця листопада планують закупити новий апарат ШВЛ.

Головний лікар КНП «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради Вадим Пасічник повідомив, що в цілому на підприємстві ситуація стабільна та контрольована.

За словами директора КЗ «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради, Олени Оцвери, заклад працює, забезпечений необхідним фінансуванням в повному обсязі. Наразі розглядається можливість проведення занять дистанційно у зв’язку з карантинними заходами.

Як повідомила директор КУ «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Олена Наскальна, установа працює відповідно до затвердженого плану, також ведеться робота по реорганізації установи у Центр професійного розвитку педагогічних працівників.

Директор КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради, Андрій Заводян, проінформував присутніх про те, що враховуючи умови до проведення занять в умовах карантинних заходів, по можливості та коли дозволяє погода, заняття проводяться на вулиці. Також директор закладу додав, що змагання для дітей наразі проводити заборонено та зазначив, що з фінансуванням у закладу проблем немає.

Далі про особливості роботи підпорядкованої установи розповіла директор КУ «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради - Олена Кривошеєва, яка зазначила, що робота провадиться відповідно до затвердженого плану.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація