Голова районної ради привітав з 90-річчям жительку села Слобода-Дашковецька

02.01.19

Сьогодні, 02 січня, свій славний 90-ий ювілей відзначає знана та поважна людина, жителька села Слобода-Дашковецька – Ганна Марківна Химич. У цей святковий день зі щирими побажаннями, вітаннями, подарунками до неї на гостину завіталиголова Вінницької районної ради Сергій Сітарський таголова районної ветеранської організації Петро Василинич.

90 років - це мить в історичному масштабі, а для людини - це поважний ювілей та визначна життєва дата, подарована Богом для пізнання навколишнього світу, набуття мудрості, створення родини, виховання дітей та праці на благо держави. На жаль, роки – не журавлі. Вони не повертаються із вирію. А так хотілося б, щоб журавлині крила ніжно торкнулися і стерли сліди часу на обличчі, а інколи й у душі порядних людей, трудівників, самовідданих матерів, як Ганна Марківна.

Гості щиро вітали іменинницю, бажали довгих років життя, оптимізму та бадьорості духу, адже, довгожителі - це історія нашого краю з життєвою мудрістю, багатим досвідом, незламними рисами характеру в часи воєнного лихоліття та труднощів післявоєнної відбудови. Дякували за невтомну працю, стійкість, мудрість, за те, що віддавала часточку своєї душі і серця заради кращого життя. Окрім приємних та гарних слів, ювілярці презентували грамоту районної ради, районної державної адміністрації та районної організації ветеранів та грошову винагороду.

Голова районної ради звернувся до ювілярки зі щирими словами вітання та подяки за невтомну працю, життєву стійкість та мудрість: «Бажаю Вам та Вашій великій родині міцного здоров’я, щастя, радості, благополуччя та ще довгих років життя». 

Трудовий шлях ювілярки був нелегким, але в той же час бурхливим та насиченим. Закінчивши п’ять класів школи, у воєнні часи, будучи ще дитиною (13 років), розпочала свій трудовий шлях в місцевому колгоспі. Працюючи в колгоспі, тривалий час була ланковою. І за 40 років праці в колгоспі має багато нагород та орденів заслуженого трудівника. Після роботи в колгоспі продовжила працювати пташницею на місцевій птахофермі. За ці роки Ганна Марківна заслужила великий авторитет серед людей, оскільки завжди серйозно і відповідально відносилась до своїх обов’язків та не залишалась осторонь життя громади, приймаючи активну участь у всіх подіях.        

Ганну Марківну можна ставити у приклад молодому поколінню. Вона не тільки відмінниця праці, а ще й гарна дружина, мати, бабуся, прабабуся та прапрабабуся. Разом з чоловіком іменниця прожила більше 60 років подружнього життя, за яке виховала два сина та дочку. А сьогодні живе в оточенні великої родині, даруючи свою любов не тільки дітям, а ще шістьом онукам, десяти правнукам та одному праправнуку.

Отже, ще раз вітаємо ювіляршу та її родину з таким святом, бажаємо всім здоров’я, благополуччя та процвітання. І нехай Господь дарує можливість зустріти ще не один день народження і не один ювілей в колі найближчих та найрідніших з усмішкою, наснагою та оптимізмом.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація