Голова районної ради привітав учнів зі святом 1 Вересня!

03.09.18

Свято 1 вересня – особливий день для дітей і молоді, адже починається новий етап засвоєння знань та умінь, наполегливої праці та високих звершень. Хтось цього дня вже вкотре поспішає до школи, щоб ступити на чергову сходинку до майбутнього, хтось прагне освіжити в пам’яті зворушливі спогади про минулі шкільні роки, а хтось несе запашні квіти, щоб привітати свою першу вчительку, яка на довгі роки залишилася в серці.

З нагоди Дня знань у багатьох школах району пройшли урочисті лінійки та святкові заходи. Аби привітати учнів з початком навчального року голова районної ради Сергій Сітарський завітав до декількох навчальних закладів, а саме, на свято першого дзвоника до Медвеже-Вушківської та Некрасовської шкіл.

Голова районної ради привітав присутніх школярів, вчителів та батьків зі святом Першого дзвоника та зазначив, що життєва дорога кожного розпочинається із здобуття знань. Тому, День знань об’єднує всі покоління - від вихованців дитячого садка до професорів вищих навчальних закладів. Побажав, щоб навчальний рік відкрив перед молоддю нові горизонти пізнання, вчителів надихнув успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей. Особливі слова вдячності висловив вчителям за їх відданість нелегкій і почесній професії, за життєву мудрість і душевне тепло.

Традиційно відкривали лінійки Державним Гімном України та підняттям прапорів шкіл.

З вітальними словами до всіх присутніх звернулись і директори навчальних закладів, які привітали зі святом шкільну родину і подякували усім, хто долучився до ремонтних робіт і підготовки школи до нового навчального року. Завдяки спільним старанням учні навчатимуться в сучасних чистих світлих та затишних кабінетах, здобуватимуть знання, щоб у подальшому гідно розбудовувати своє власне життя та життя рідної країни. Всі першачки, які розпочнуть навчання згідно нової навчальної програми «Нова українська школа», отримали подарункові набори канцтоварів та почули свій перший в житті дзвоник та вперше в житті відчули себе справжніми учнями на першому уроці.

Зокрема, на урочистій лінійці в Медвеже-Вушківській загальноосвітній школі від голови районної ради отримали подарункові набори канцтоварів 22 першачка. Потім Сергій Сітарський передав вітання від депутата районної ради Тетяни Закревської, за сприянням та підтримки якої протягом року для школи було зроблено водовідведення (45,0 тис. грн.), поточний ремонт даху (14,0 тис. грн.), ремонт в кабінеті трудового навчання (2,0 тис. грн.), закуплено електроплиту (17,0 тис.грн.), меблі в кабінет директора (20,0 тис. грн.), сушилки (3 шт. на суму 4,0 тис. грн.) та телевізор для кабінету української мови та літератури (15,0 тис. грн.). Приємно відзначити, що опікуються проблемами школи і обласні депутати. Так, депутат обласної Ради Олександр Масленніков також передав свої вітання учням та вчителям і виділив кошти на придбання боксів зі стелажами для першого класу нової української школи.

До привітань з початком нового навчального року приєдналась і очильниця громади Павліна Роздайбіда. Зі словами вітань вони звернулись до учнів, вчителів і батьків. Побажала мудрості, радості, миру, успіхів в навчанні, вмінь, досягнень та здобуття нових знань.

Перебуваючи на святковій лінійці в Нерасовській школі очільник району Сергій Сітарький, привітав всіх зі святом Першого дзвоника та вручив подарункові набори 34 першачкам. Також учні отримали подарунки від керівника проекту «Збережемо рідний край» Юрія Царука.

Вітали зі святом учнів та вчителів і депутати районної ради Тетяна Закревська та Сергій Мицик, для яких цей день є теж святом, оскільки вони теж в цій школи навчають учнів, передаючи свій досвід та знання. За їх сприяння для школи було закуплено два принтери, два телевізори в класи нової української школи, меблі в класи нової української школи на суму 30,0 тис.грн., дошка для нової української школи (3,0 тис.грн.), виділені кошти в сумі 20,0 тис.грн. на закупівлю стільців для старших класів та виділено кошти на реконструкцію вигрібної ями (100,0 тис.грн.).

Звичайно, не обійшлось без подарунків від обласного депутата Олександра Масленнікова, який постійно опікується громадами Вінницького району і приймає участь в усіх сферах життя. Так, на придбання спортивного інвентарю ним було виділено 2,9 тис.грн.

По завершенню урочистостей переливчастий шкільний дзвоник покликав всіх на перший урок. Особливо пам’ятний він буде для першокласників та стане їхнім стартом у велику Країну знань, а незабутнім він буде для випускників, перед якими відкривається шлях у доросле життя.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація