Голова районної ради привітав учнів Агрономічненської школи з 1 Вересня!

04.09.17

Перше вересня — початок нового навчального року. Цей день є визначним і радісним святом для кожного з нас. Адже він знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Для когось цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. А для когось свято Першого дзвоника буде першим у житті. Із нього розпочнеться цікаве шкільне життя. Перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань. Отже, цього дня вітали і радо приймали у велику дружню шкільну родину новачків, першокласників Агрономічненської школи. 

На свято першого дзвроника Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ступенів завітали голова Віннцької районної ради Сергій Сітарський, заступник голови Вінницької райдержадміністрації Олег Бегус, сільський голова Олег Шулікін, директор КЗ «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Олена Наскальна, депутат Вінницької районної ради Лілія Гаврилюк, представники Вінницького районного військового комісаріату старший лейтенант Дмитро Бензелюк та старший лейтенант Роман Євдокімов.

На шкільному подвір′ї зібралась уся шкільна громада. Розпочалось свято з виходу випускників і першокласників разом з батьками на подвір’я навчального закладу.

 

Затим пролунав державний гімн України і винесено прапор школи.

З вітальними словами до учнів звернулась директор школи Наталія Ануфрієва, привітала зі святом шкільну родину і подякувала усім, хто долучився до підготовки школи до нового навчального року. Потім зі святом привітали голова районної ради Сергій Сітарський та заступник голови Вінницької районної державної адміністрації Олег Бегус, побажали мудрості, радості, миру, здобуття нових знань, вмінь, досягнень та успіхів й легкого навчального року, а також вручили ключі від нового шкільного автобуса, який був закуплений за кошти державного, районного та місцевого бюджетів. Вартість автобуса становить – 1,7 млн.грн. Придбання шкільного автобуса для школи виявилось неабияк доречним, адже старий шкільний автобус вже прктично не підлягав ремонту. А в цьому році, доречі, вперше за останніх багато років в Агрономічненській школі, яка приймає участь в пілотному проекті "Нова українська школа", було сформовано три перших класи. Склалось так, що першокласників нараховується 54 учні, а відповідно до пілотного проекту кількість учнів в першому класі не повинна перевищувати 25. Тому, було прийнято рішення  відкрити три перших класи по 18 учнів. Отже, новий шкільний автобус - це чудовий та необхідний пордарунок до 1 Вересня. Приємну новину для всіх присутніх повідомив і голова районної ради Сергій Сітарський: в цьому році до початку опалювального сезону буде здійснено капітальний ремонт системи опалення, що дасть змогу покращити температурний режим в школі.   

Потім відбулося вручення грамот та подяк вчителям, працівникам школи, учням і їх батькам. Кращих учнів школи нагородили похвальними листами «За високі досягнення у навчанні».

Завершилося свято патріотичним флешмобом «Я люблю Україну свою» і гомінким дзвінком, що сповістив про старт нового навчального року. Услід за наймолодшими до класів попрямували усі школярі та їх вчителі.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація