Голова районної ради прийняв участь в засіданні сесії Якушинецької ОТГ

11.08.17

10 серпня 2017 року голова районної ради Сергій Сітарський взяв участь в роботі чергової 4 сесії Якушинецької об’єднаної територіальної громади.

Одним з головних питань було прийняття рішення про внесення змін до бюджету, відповідно до якого були виділені кошти для вирішення важливих для громади питань. Так, для покращення організації роботи сесії на придбання системи для голосування АІС «Громада» в бюджеті передбачили 230,0 тис.грн.

Найактивніше обговорення викликало питання щодо встановлення сміттєсортувальної лінії на території Якушинецької громади. Для більш детального вивчення та обміну досвідом Ініціативна група разом з депутатами об’єднаної громади відвідали місто Іллінці, в якому досить успішно вже працює така сортувальна станція. Отже, для початку на сесії була прийнята відповідна Програма та передбачено 100,0 тис. грн. на придбання контейнерів для ПЕТ-бутилки, преса та програмного забезпечення. Отже, найближчим часом на території Якушинецької громади планується організувати збір роздільного сміття та встановити сортувальну лінію.     

Також в бюджеті були передбачені кошти на відзначення вчителів, які готували дітей для участі в олімпіадах, та учнів - переможців районних, обласних та всеукраїнських олімпіад в сумі 7,0 тис. грн.

Не залишили без уваги депутати і звернення Вінницької центральної районної клінічної лікарні районної щодо виділення коштів для розрахунку за тепло, на що було виділено 10,0 тис. грн. з місцевого бюджету.

В ході сесії депутати об’єднаної громади прийняли і кадрові зміни, а саме, було обрано першого заступника Якушинецького сільського голови - Багабунта Юрія Анатолійовича - жителя с. Зарванці.

Загалом, депутати сільської ради попрацювали плідно, обговоривши та прийнявши рішення з 20 питань.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація