Голова районної ради прийняв участь в засіданні позачергової сесії обласної Ради

05.12.18
4 грудня голова районної ради Сергій Сітарський прийняв участь в пленарному засіданні 36 позачергової сесії обласної Ради, в ході якого затверджено головний фінансовий документ Вінниччини на 2019 рік.
 
В основу розрахунків покладено показники, доходів, видатків та обсяги міжбюджетних трансфертів з державного бюджету, розраховані Міністерством фінансів України на 2019 рік та враховані в проекті Закону України «Про державний бюджет на 2019 рік».
 
Загальний обсяг обласного бюджету склав понад 10 млрд грн, у тому числі, доходи загального фонду бюджету визначено у сумі 9 млрд 376 млн грн, доходи спеціального фонду бюджету – у сумі 1 млрд 231 млн грн, з них бюджет розвитку у сумі 50 тис. грн.
 
Обласний бюджет забезпечуватиме функціонування бюджетних закладів та установ області. Ним передбачена виплата заробітної плати, оплата за енергоносії та комунальні послуги, придбання медикаментів та продуктів харчування для закладів медичного і соціального спрямування.
 
Також в проекті передбачено фінансування низки соціально важливих програм.
 
Детальніше з проектом обласного бюджету на 2019 рік – ознайомитесь за посиланням: https://vinrada.gov.ua/upload/files/7sklikannya/Proekti/174.pdf 

рело: 

Загалом під час засідання позачергової сесії обласної Ради розглянуто та прийнято 44 рішення. Серед прийнятих рішень: внесення змін до Перспективного плану формування територій громад Вінниччини (затвердили приєднання селища Десна Вінницького району до територіальної громади міста Вінниці), звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Президента України щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення; встановлення нових тарифів на тепллову енергію, затвердження Регіональної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху у Вінницькій області на період до 2022 року; зміни та продовження терміну дії Обласної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їхніх сімей та членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції на 2016 – 2018 роки до 2021 року, низка кадрових питань та інші нагальні питання.

Джерело: https://vinrada.gov.ua/vneseno-zmini-do-perspektivnogo-planu-formuvannya-teritorij-gromad-vinnichchini.htm

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація