Голова районної ради прийняв участь в загальних зборах громадян села Широка Гребля

26.03.18

24 березня поточного року відбулись загальні збори громадян Широкогребельської територіальної громади. В зборах, окрім очільників району Сергія Сітарського та Михайла Демченка, прийняли участь і депутати районної ради, закріплені за даною громадою, Світлана Федорцова та Ігор Федчишин, начальник відділу містобудування і архітектури райдержадміністрації, головний архітектор Вінницького району Володимир Рудий, головний архітектор проекту Микола Безпрозванний, Широкогребельський сільський голова Андрій Фостик, місцеві підприємці та жителі села.

Основним питанням порядку денного, як і зазвичай, був звіт голови Андрія Фостика про діяльність сільського голови в 2017 році.

Окрім звіту сільського голови були заслухані і звіти депутатів районної ради та звіт дільничного інспектора.

Потім перейшли до запитань. В ході обговорення мешканці села задавали присутнім багато питань, на які отримували відповіді. Одним з таких було запуск Широкогребельського НВК:ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ. Перед початком зборів був оглянутий Широкогребельський навчально-виховний комплекс, де проводились ремонтні роботи в дошкільному відділенні. Наразі в усіх кімнатах завершені ремонтні роботи. Залишилось зробити харчоблок та закупити мебліПри обговоренні голова районної державної адміністрації Михайло Демченко пообіцяв доскласти всіх зусиль, аби завершити всі роботи і запустити навчально-виховний комплекс в цьому році. Зі свого боку голова районної ради Сергій Сітарський пообіцяв спільно з депутатським корпусом допомогти з відкриттям НВК, тим більше, що громада має двох відповідальних депутатів районної ради, закріплених за громадою, які постійно опікуються проблемами та, в межах своїх можливостей, роблять все для вирішення проблемних питань.  

На зборах також піднімалось питання благоустрою, в часності, про стан доріг, вулиць та можливі шляхи приведення їх в належний стан після зимового періоду.     

Під час обговорення генерального плану села та зонування території села Широка Гребля присутні не могли дійти згоди щодо прийняття рішення, оскільки багато підприємців та мешканців села були висловлювали незадоволення в багатьох питаннях. Тому було запропоновано створити комісію для вивчення та обговорення всіх конфліктних питань, а потім знову розглянути питання затвердження генерального плану села.  

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація