Голова районної ради прийняв участь в загальних зборах громадян Гуменської сільської ради

27.03.18

25 березня поточного року, як і було заплановано, відбулись загальні збори громадян, які проживають на території Гуменської сільської ради. На збори запрошений і був присутній голова районної ради Сергій Сітарський.

Основним питанням порядку денного традиційно є звіт сільського голови про діяльність на посаді за попередній рік. В минулому році так і було. Проте, в цьому - ситуація дещо інша. Справа в тому, що з середини 2017 року і по сьогоднішній день обов’язки голови виконує секретар сільської ради Надія Кадіра, оскільки Гуменський сільський голова Олександр Хоменко за власним бажанням та за станом здоров’я пішов з посади сільського голови. Отже, Надія Кадіра звітувала про діяльність сільської ради за 2017 рік. На зібранні були присутні депутат обласної Ради Олег Коров’ячук, керівники місцевих установ, депутати сільської ради, місцеві підприємці та жителі громади.

Окрім звіту секретаря на зборах обговарювались такі питання:
1.Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Гуменської сільської ради за 2017 рік та ознайомлення з відповідною Програмою на 2018 рік .
2.Про проведення двомісячника благоустрою  населених пунктів Гуменської сільської ради та дотримання Правил благоустрою та утримання території сіл Гуменської сільської ради.
3.Про внесення благодійної допомоги у фонд розвитку Гуменської територіальної громади на 2018 рік .
4.Про встановлення плати за поховання не зареєстрованих на території Гуменської сільської ради людей, які мають на день смерті родичів серед місцевих жителів та колись тут народились.
5.Про здійснення роз’яснювальних заходів щодо встановлення вуличного освітлення та проведення водогону в населених  пунктах  Гуменської сільської ради.
6.Про проведення роз’яснювальної роботи по земельних питаннях:
- інвентаризація земельних ділянок за межами населеного пункту на території Гуменської сільської ради в урочищі «Хутір»;
- інвентаризація земельних ділянок в межах населених пунктів на території Гуменської сільської ради.
7.Про передплату регіональних газет мешканцями громади та роботу веб сайту Гуменської сільської ради.
8.Про звіт інспектора патрульної поліції щодо дотримання правопорядку на території Гуменської сільської ради у 2017 році .
9. Про звіт депутатів сільської, районної і обласної рад про виконання своїх повноважень у 2017 році.

Після розгляду питань порядку денного перейшли до обговорення. Одним із питань, яке хвилювало громаду, було добровільне об’єднання громад. Напевно, сьогодні серед тих громад, які ще не об’єднались, не існує такої громади, яку б не хвилювало дане питання. Мешканців зацікавило це питання ще і тому, що за останніми новинами, згідно перспективного плану Гуменську сільську раду мають приєднати до Вороновицької ОТГ. Голова районної ради заспокоїв, що поки об’єднання громад є добровільним і цю норму не відміняли, то ніхто не може примусити громаду до об’єднання. Потім поділився позитивним та негативним досвідом вже об’єднаних територіальних громад.  

Ще одним питанням, яке викликало бурхливе обговорення стало виділення в 2017 році 10,0 тис. грн. на покращення харчування дітям 5-11 класів Михайлівської СЗШ І-ІІІ ст. та 3,0 тис. грн. на компенсацію перевезення для двох медичних працівників Михайлівської амбулаторії. Справа в тому, що дані кошти, передані субвенцією до районного бюджету, використані не були і повернулись до сільського бюджету. Очільник районної ради пообіцяв розібратись в даному питанні і з’ясувати, чому виникла така ситуація.

В цьому році виділені кошти на ремонт Михайлівської амбулаторії, які буде використосувати  КЗ «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація