Голова районної ради прийняв участь в загальних зборах громадян Бохоницької територіальної громади

25.03.19

23 березня 2019 року в селі Бохоники відбулись загальні збори громадян, в яких взяли участь депутат Вінницької обласної Ради Олександр Масленніков, голова районної ради Сергій Сітарський, голова районної державної адміністрації Михайло Демченко, депутатський корпус та жителі села.

Основним питанням зборів громадян завжди є звіт очільника громади. Тому, сільський голова Ігор Савчук прозвітував про виконану роботу протягом 2018 року та окреслив плани на майбутнє. Після звіту кожен мешканець мав можливість задати питання та висловити свою точку зору. Питання, які піднімали жителі села стосувались і благоустрою, і соціальної сфери, цікавили також і земельні питання. В часності, задавали питання по завершенню благоустрою дитячого майданчика, який запланований на цей рік.

Голова районної ради Сергій Сітарський у своєму виступі подякував очільнику Бохоницької громади Ігору Савчуку за гарну роботу на благо своїх мешканців та побажав в подальшому успіхів та гарних справ і здобутків задля покращення рівня життя. З позитивною оцінкою роботи сільського голови виступив також і голова райдержадміністрації Михайло Демченко.

Користуючись присутністю на зборах керівників району, жителі села підняли питання по виділенню коштів на школу. В минулому році з районного бюджету виділялись кошти в сумі 60,0 тис. грн. на виготовлення ПКД «Капітальний ремонт системи опалення Бохоницької СЗШ І-ІІІ ст.», але головним розпорядником коштів вони протягом 2018 року використані так і не були. А потім з’ясувалось, що на виготовлення документації потрібна сума вдвічі більша. Виділення цих коштів планується в 2019 році. Як зазначив Сергій Сітарський: «Жодна громада Вінницького району не залишиться без уваги. Дане питання знаходиться на контролі і спільними зусиллями буде досягнуто позитивного результату».

В ході обговорення питань громада також дякувала депутату Вінницької обласної Ради Олександру Масленнікову, який постійно опікується проблемами села, дбає про соціальні заклади, приймає участь в усіх заходах та визначних подіях громади. Постійно співпрацює з головою Всеукраїнської громадської організації інвалідів Чорнобиля «Чорнобиль Єдність» у Вінницькому районі, ліквідатором наслідків аварії на ЧАЕС, жителем села Бохоники Миколою Демчуком.  

Під час обговорення звіту задавалось багато питань, на які були надані вичерпні відповіді. Не обійшлось і без питання щодо добровільного об’єднання. Оскільки жодна громада не залишиться без об’єднання, то на зборах обговорювалось два варіанта об’єднання: перший - приєднання до міста Вінниця, другий - приєднання до Агрономічненської ОТГ. Питання викликало бурхливу реакцію, суперечливі думки, і рішення по даному питанню так і не прийняли.   

Окрім запланованих питань, на зборах громадян піднімались питання благоустрою села, стану вулиць та доріг. Загалом, збори пройшли успішно, звіти заслухали та затвердили, питання обговорили. На всі питання мешканці отримали кваліфіковані відповіді.  

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація