Голова районної ради прийняв участь в Якушинецьких весноспівах

02.03.20

Вже другий рік поспіль голова районної ради Сергій Сітарський приймає участь у фестивалі «Якушинецькі весноспіви», які громада відсвяткувала в селі Ксаверівка.

Це свято уособлює закінчення зими й  відкриває сезон теплих, весняних народних святкувань.

Цьогоріч, вже традиційно, програма була насичена народним фольклором, а  гостями свята, окрім творчих колективів громади, стали гурти та виконавці  з інших місцин.

В ході фестивалю було проведено екскурс в історію та звичаї святкування свята Колодія, демонстрація обряду, як святкували Колодія жінки. Під час фестивалю звучали веснянки у фольклорному виконанні та в сучасних обробках, а також українські пісні.

Окрім музичних виступів, до уваги гостей було запропоновано різноманітні конкурси, виставки, майстер–класи народних ремесел. Приємною несподіванкою заходу стала безпрограшна лотерея для творчих колективів, супер-приз якої – портативна колонка – дісталась дитячому колективу «Феєрія» Вороновицької ДШМ.

Всіх учасників та гостей об'єднав весняний хоровод навколо опудала зими та його спалення. На заході були проведені українські народні ігри для усієї родини: перетягування колодки (для чоловіків), заплітання декоративної коси (для дітей), сімейні естафети, інші конкурси та розваги. Родзинкою свята стали рухливі вареник та млинець, з якими можна було зробити фото. Додатково було облаштовано тематичну фотозону.

Нікого з учасників не обійшли організатори увагою й вшануванням, кожному колективу та виконавцю були вручені відзнаки й  подарунки.

Фестиваль частувань відзначався широкою гамою кулінарних виробів.          

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація