Голова районної ради прийняв участь в урочистому відкритті Проекту «Регіональна Антикорупційна Мережа» на базі Якушинецької ОТГ

16.03.18

15 березня 2018 року на базі Якушинецької об'єднаної територіальної громади в приміщенні Якушинецького Будинку культури МГО "Міжнародна Антикорупційна Асамблея" за ініціативи Європейського Союзу провела урочисте відкриття Проекту "Регіональна Антикорупційна Мережа".  Участь в урочистому відкритті прийняв голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський.   

Даний проект має на меті допомогти громадським активістам, представникам бізнесу, місцевої влади та ЗМІ домовитись між собою та створити систему профілактики та протидії корупції у кожному регіоні, задіяному у проекті. Загалом  у ньому прагнули взяти участь понад 100 ОТГ із різних куточків держави, утім, за результатом конкурсного відбору, пощастило лише 7, серед яких і Якушинецька ОТГ.

Перший же меморандум ухвалено з Якушинецькою ОТГ. Документ своїми підписами скріпили її голова Василь Романюк та очільник МГО «Міжнародна Антикорупційна Асамблея» В'ячеслав Саєнко. До проекту також долучились представники ЗМІ, громадських організацій, бізнесу, депутати сільської ради, зрештою, всі бажаючі громадяни.  

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація